Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel év elején jártam.. de nem jött össze.. :s a távolság miatt.. 56 km van köztünk. és nem jött össze a tali. utána újra megpróbáltuk egy kis idő után múlt hónapban.. akkor 1 hónapot bírtunk ki. ismét a szakítás oka a távolság volt.. de én 1 hónap után még mindig nagyon szeretem és folyton hiányzik.. ő is valahogy így van vele. és nem tudom/tudjuk mit csinálunk.. legfőképpen én.:s ha valaki tud segíteni az légyszíves írjon.. de remélhetőleg értelmes ember..
2012. aug. 17. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
először is hány évesek vagytok?
2012. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mind a ketten 14.. lehet, hogy korai de nem érdekel...
2012. aug. 17. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:

nem fogom azt mondani hogy korai mert én is csak 15 vagyok

szerintem ez lehet hogy hülyeség de most kell majd a középsuliválsztást elintézni tehát próbáljatok egy középsuliba kerülni mert akkora távolság nincs köztetek hogy ne tudjatok bejárni egy messzebb lévő iskolába de koleszosok is lehettek szóval én ezt javasolom

2012. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ő egy teljesen másik városban lakik 56 km.. ahogy írtam. a középsuli meg már áprilisban el lett döntve a felvételi miatt. és én is meg ő is ugyanabban a városban lévő középsuliba fogunk járni..
2012. aug. 17. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem még fiatal vagy nem kell ennél a fiúnál leragadnod keress egy másikat akivel jól kijössz

az iskolás megoldás akkor nem lehetséges vagy hát akkor iratkozz te át vagy ő és egyikőtök legyen koleszos bár tudom ez nem így működik

ha már kétszer megpróbáltátok és nem ment akkor harmadszorra se fog



ne emészd magad - találsz majd másik fiút őt meg kezeld barátként

2012. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
valamiért nem tudom ott hagyni. nekem azt mondta, hogy neki én vagyok az igazi. és úgy kellek neki, ahogy vagyok.. meg valahogy én is azt érzem.. meg mindig hiányzik. egyerűen nem tudom kiverni a fejemből
2012. aug. 17. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:

hát vártok egy pár évet egymásra amíg vége lesz a középsulinak aztán annál jobb lesz újra együtt

addig a lehető legtöbbet beszéltek majd facen telefonon stb

2012. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom..:/
2012. aug. 17. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:

sajnállak titeket

majd megoldódik csak kitartás


de emiatt ne menjenek tönkre a jegyeid az iskolában és ne legyél depis mert attól csak roszabb lesz


az eddigi összes válaszoló

2012. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!