Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 éves 160 cm magas 40kg fiú...

12 éves 160 cm magas 40kg fiú vagyok! Hogy tudok gyorsan 2 4 vagy akár 6 kis kocka hasra szert enni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
haggyálmár -.-
2011. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyél műanyagot. Az jó szer. Szedj szét egy rubik kockát vagy több kisebbet nyelj le és a beleidben olyan módon rendezd őket hogy úgy látszódjon kívülről hogy kockás a hasad.
2011. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

12 évesen kicsit viccesen néz ki a kockahas, ennyi idősen pont elég, ha nem vagy zsírdisznó.


Amúgy a második mondatot nem igazán értem, fuss neki légy szíves még egyszer ;)

2011. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az nem nagy kunszt. Öt kockahasad legyen.
2011. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2 vagy 4 kis kockahasra szert tenni!Amugy nem érdekel ki mit mond akkor is az lesz nekem!
2011. júl. 18. 20:33
 6/14 dirtboy ***** válasza:
ha nem érdekel ki mit mond akkor mi a p i csának teszel fel kérdést te gyökér,különben meg mi az hogy 6 kockahas, 1 kockahasa van egy embernek maximum és azon az egy hasán van 6 kocka nem pedig 6 kockahas
2011. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon nagy :D, ezért szeretem ezt az oldalt.

Elég feljönnöm és jó kedvem lesz.

Előbb meg kéne tanulnod fogalmazni. Amúgy 1 hasad van, akkor, hogy akarsz 6-ot?

40 kg-val mit akarsz kezdeni? A bal karom annyi.

2011. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ameoland válasza:

majd úgy 4-6 év múlva jutsz arra, hogy elkezdődjenek a hasizmaid életre kelni. addig belehalsz a nőies vonalaidba, mi?:/

a rubik-kockás dolog szerintem tuti ötlet pedig

2011. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A kis Marikának akarsz tetszeni, vagy Juliskának a kiscsoportból?

Amúgy, válaszolok. Ahhoz, hogy kockahasad legyen, alacsonynak kell lennie a zsírrétegnek a hasadon, és segít, ha edzett a hasizmod. Ennek elérésére a felnőttek diétázni szoktak. DE! Te ilyet ne csinálj, inkább járj el sportolni, hogy ne legyél annyi kiló mint a két lábam.

2011. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én csodálkozom, hogy nem kockás a hasad úgy, hogy ilyen vékonyka vagy. Szerintem próbálj meg felülésezni otthon, illetve mehet a hasprés is, de ennyi. Elő fognak jönni azok maguktól. Az itteni sok birka, meg nevetséges. Nem kell neki diéta, ha 40 kiló és 160 centi, mert minimális zsírréteg van rajta és nem is lesz több még egy jó ideig.

Szóval napi pár tucat felülés és hasprés és el fogod érni a kívánt hatást. Legalábbis 4db kocka tuti, hogy elő fog jönni. Az alsó kettő nem feltétlen...

2011. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!