Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha ti azt mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti azt mondjátok egy fiúra, hogy aranyos, akkor bejön nektek, vagy csak aranyosnak tartjátok mint egy kisbabát?

Figyelt kérdés
ti mit értetek az alatt,hogy aranyos?Milyen fajta srácokra szoktátok ezt mondani?

2012. aug. 17. 21:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Hm, szóval céltudatos nőnemű lény vagy... Akkor már Északra gyere, mert oda valósi vagyok!:P És Te?! Hm várj kitalálom. Keleti országrész?! Ez csak egy tipp volt. Szóval Nyugat helyett, Észak lesz az az alternatíva!:P

Hm, ezt nem tudom, hogy az vagyok-e. Igazából már mondták Rám, de ezek után nem tudom, hogy mit is higgyek!:D

Egyébként próbáld ki, hátha Északon találod magad...:P

2012. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Céltudatosnak nem nevezném magam, de álmaim vannak, mint minden embernek.:) Északon is megfordulok, illetve keleten is sok időt töltök, így továbbra is csak nyugat vonz.:P Szóval a cuki kilőve. Hm-hm. Más jelzőket nem nagyon szeretnék használni, a végén még megbántanálak.:D
2012. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Igen, álmaim Nekem is vannak. Nem nagy dolgok. Csak egy Lamborghini, egy ház a Rózsadombon, havi milliós fizetés... Szóval nem vagyok nagyravágyó!XD Áh, jó is lenne!:)

De mi ez az ingázás?!:D Munka? Vagy csak szeretsz utazgatni?

Az lehet, főleg ha nem is tartasz annak!:D (Mint ahogy eddig senki se... -.-)

De gonosz leányzó módjára, direkt akarsz megbántani?!:P

2012. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Az suli az egyszerű indoka ingázásomnak.:)

Nem bántásból, de ha csak ez az egyetlen módja annak, hogy eljussak nyugatra...:P

Mellesleg várom már, hogy a kérdező mikor fog lecs.szni, hogy teleírkáljuk sz.rságokkal a kérdését.:D

2012. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Áh a suli... Nekem is megkezdődik Szeptember legelső napjától.

De kis gonosz vagy!:D Képes lennél ezért lecukizini...:P

Jaja, ez Nekem is eszembe jutott!:D Egyébként nem számít. Mindenki láthatja, hogy miket dumálunk itt!:P

2012. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Ilyen levél után engem nevezel célratörőnek...szép:P

Félreolvastam véletlen egy szót a komidban, már majdnem írtam, hogy milyen határozott célokat vettél a fejedbe.:D

Szeptember 1-től...hmmmm. Ezek szerint még középsuli, ha jól gondolom? vagy technikusi, esetleg okj?:D

2012. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Te mondtad, hogy milyen "céljaid/álmaid" vannak!:P

Elég határozott vagyok, bizonyos "területeken"!:D

Hm, ha ennyire kíváncsi vagy, esetleg adhatnál Nekem valami elérhetőséget, és megmondom! *angyali/ártatlan fej* :P

2012. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!