Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen lefeküdtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen lefeküdtem egy sráccal és félek hogy mindenkinek elmondja?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy házi buliban az egyik barátnőm balatoni nyaralójában. Ott volt a legjobb barátom (fiú) és hát mindketten sokat ittunk. Igazából én nem nagyon vagyok az az ivós típus és pontosan tudom hogy nem bírom a piát. Igazából nem is tudom mi történhetett velem hogy annyit ittam. Nem emlékszem sok mindenre a legtöbbet a barátnőim mesélték vissza. Azt mondták hogy szinte egész este egymás száján lógtunk. Arra emlékszem hogy egy szobában az ágyon csókolózunk és rémlik hogy tovább is mentünk. Reggel a srác mellett ébredtem meztelenül, azt hittem belehalok a szégyenbe. Gyorsan összepakoltam a cuccaim és felültem az első hazafelé tartó vonatra pedig segítenem kellett volna a takarításban. Nagyon rosszul érzem magamat, nekem ez volt az első és szerintem a barátomnak is. És még csak nem is emlékszem milyen volt. Nagyon félek hogy esetleg a fiú elmondja ezt másoknak is vagy az anyukájának (mert ők mindent megbeszélnek, nagyon jó a kapcsolatuk). Viszont akkor lehet hogy az én szüleim is megtudják mert ők is jóban vannak, de azt nem akarom mert nem is szabadott volna lent lennem a Balatonon. Tudom hogy egy hatalmas nagy rib@nc vagyok és megérdemlem hogy ezt történt velem de nem tudom ezek után mit tudok tenni. Hogyan nézzek így a barátom szemébe? :'( Nem élem túl...

Még csak 16 éves vagyok.


2012. aug. 18. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Biztos lehetsz benne hogy mindenkinek elmondja! Ilyenek, felvágnak, hogy milyen lazán megkapott. De amúgy első körben undorító vagy. Miért? Részegen csináltad. Egy nő esetedben gyerek undorító ha részeg. Aztán ugye írtam is... 16éves lánytól mégnagyobb gáz, ahogy az is, ha már részeg odaveti magát valakinek. Kb ribi... Gratulálok, eszed akár egy homályökörnek. Remélem hamarosan még terhes is leszel. Légy büszke magadra!
2012. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Ezek szerint arra se emlékszel, hogy védekeztetek-e. Ha mindkettőtöknek ez az első, legalább a betegségek miatt nem kell aggódni.

A többiből meg azért ekkora tragédiát nem kell csinálni. Nem hiszem, ha TÉNYLEG a barátod, akkor ezzel elhencegne. De az biztos, hogy beszélni akar majd róla.


Az alkohol nem visz be új tulajdonságokat, csak felerősíti a meglévőket. Lehet, hogy neked tetszik, csak nem vallod be magadnak, lehet, hogy ő szerelemes beléd már régóta, csak nem meri bevallani.

Ha nem, akkor meg megtárgyaljátok, hogy egyszer kipróbáltátok, ejnye-bejnye, az a sok pia, de ennyi volt. Maradtok barátok.

2012. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Fordulj orvoshoz 74 órás tablettáért. Minél előbb mert késő lesz.
2012. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Ja, kislány, lehet, sürgősen újítanod kellene egy esemény utáni tablettát, ha nem védekeztetek. Erről kérdezd meg a srácot, bármennyire is ciki és bármennyire szégyelled is magad. Kérdezd meg, mire emlékszik. Ha úgy rémlik neki, nem védekeztetek, akkor szerezned kellene egy esemény utánit, ha még nem késő.

Reméljük a legjobbakat, és hogy tanulsz ebből.

1. Nem megyünk bulizni úgy, hogy otthon hazudozunk, és a szülők nem tudnak semmiről.

2. Nem isszuk magunkat K.O.-ra, pláne nem 16 évesen.

A szex gondolom a pia következménye, így azt nem róvom fel neked, "nem tehetsz róla", gondolom, bánod is rendesen. Jó tanulópénz lesz neked.

Majd ha lesz rendes barátod, akivel pár hónap után egymáséi akartok lenni, majd akkor tessék szexelni. Arra emlékezni fogsz és jó is lesz. Szerintem ezen ne aggódj, ne ez a mostani ballépés legyen a fejedben állandóan, nem is emlékszel rá. Nem mondom, hogy kiáltsd ki magad a szüzek szüzének, de gyakorlatilag szerintem akkor fogsz először szeretkezni valakivel, ha a fenti dolog létrejön. Ez nem "számít".

De most inkább a nem kívánt terhesség miatt aggódj, és beszélj a sráccal!

2012. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
nem gondolnam, hogy ribi vagy, eloferdul az ilyen mostanaban.
2012. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Én ne azon aggódnék a helyedben, hogy volt egy bepiálós dugásom, mert ilyen még elég valószínű, hogy lesz az életedben, hanem inkább azon, hogy teherbe eshettem... na ez sokkal gázabb. A részeg dugáson röhögni fogsz pár év múlva, de az abortuszodon nem.
2012. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Őszintének tűnik a megbánásod. Nem vagy ribanc és ne is tartsd magad annak. Hibáztál, mindenki megteszi életében, valaki kevesebbszer, más többször. Mondjuk én ezért utáltam mindig is azokat a csajokat akiknek fiú "barátai" voltak. Nő és férfi között olyan ritka a teljesen szexmentes barátság mint a fehér holló. Másrészről azért az alkohol sem ment fel minden alól mert én férfi létemre is tudtam már piásan visszautasítani rámmászó csajt mert szerelmes voltam egy másik lányba.
2012. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a részeg dugás miatt elveszti a barátját akit fontosnak tart, akkor nem fog rajta nevetni sem most sem később.

Lehet, hogy félre értem, a "hogy nézzek így a barátom szemébe" alatt kit értesz, akivel lefeküdtél vagy van rendes párod?

2012. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Fel nem tudom, hogy lehet úgy berúgni, hogy nem emlékszel dolgokra. Lehet csak nem akarsz.. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen jó. :D


Amúgy meg elég elszomorító volt ezt olvasni..

2012. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
fel nem tudom fogni*
2012. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!