Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Van egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Van egy srác akivel lefeküdtem és mindenkinek elmondta. Tényleg legjobb csajnak mondható vagyok a suliban és nem vagyok XXX szóval előtte nem volt csak egy pasim.

Figyelt kérdés
És nagyon megválogatom. Miért tette? ! De most már engem csak az érdekel h mit tegyek hogyan cselekedjek h én jól jöjjek ebből ki. Mellesleg 4perc volt vele. De nem akarok ezzel visszavágni mert valahol szeretem őt! Mit tegyek? !
2009. jan. 5. 08:02
 1/8 yuda ***** válasza:
100%

Valószínűleg ezzel fel akar vágni a többiek előtt és ha tényleg jó csaj vagy,akkor többen irigylik is érte-gondolom legalábbis.


Sok mindent nem tudsz tenni,mert vagy tagadod,vagy elismered-legjobb szerintem,ha igyekszel alapvetően kerülni a témát és magától kikopik a köztudatból,mert hamarosan úgyis történik valami új.

2009. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
ha lefeküdnék a legjobb csajjal én is eldicsekednék vele.
2009. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért baj ez? Ahogy nő fel az ember, lesz szexuális élete. És aki úgy tesz, mintha ez nem így lenne, az hülye. Akiknek mesél róla(d), azok vagy csak szeretnének szexuális életet, vagy van nekik - állítólag - és mégis olyan kis dinkák, hogy pörögnek azon, hogy a fiúk meg a lányok mit szoktak csinálni egymással...

Szerintem ne feleldkezz meg arról, hogy Te is ugyanúgy benne voltál, és az, ha egy lány fekszik le egy fiúval, vagy egy fiú a lánnyal, az teljesen lényegtelen, mert jó esetben ők EGYÜTT voltak. Nem tudom veletek hogyan volt, de szerintem ne törődj vele! Aki annyira sem tart téged, hogy megkérdezze tőled, hogy mi volt, annak miért adnál a véleményére?? Aki meg számít, az úgyis megkérdi tőled, te meg elmondhatsz neki mindent, amiről úgy gondolod.

Nem tudom, hogy hibának érzed-e, de ha igen, akkor tudjad, hogy mindenki követ el hibákat. Ezeket nem kell és nem is szabad szégyelni, mert ezekből tanulunk. Aki nem követ el hibát, az nem is lesz jobb sosem;) A butaság csak az, ha többször ugyanazt hibázzuk. És itt nem arra gondolok, hogy ne feküdj le többet fiuval xD. Hanem pl: válogass csak - mint ahogy meg is teszed. És tudjad, hogy vannak emberek akikben nem lehet minden téren megbízni. És ha nem várod tőlük Te hogy mégis megbizhatóak legyenek, amikor pedig nem azok, akkor nem fog meglepetés érni.;)

Szerintem tényleg kezeld éretten a helyzetet, és szemléld csak felülről. A fiúknak tényleg fontos az, hogy egy jó csajjal eldicsekedhessenek...én is szoktam dicsekedni velük:P A barátnőmmel is rendszeresen dicsekszem;)

Fel a fejjel!

2009. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
33%
Legközelebb a pasira is figyelj, ne csak az órára! Te tényleg stopperoltad?!
2009. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Talán nem kéne mindenkivel lefeküdni. Talán csak olyannal kéne, akiben tényleg megbízol. Pasiból van. Nem vagytok együtt. Te vagy a "legjobb csaj" a suliban (ego ottvan). Ki nem mondaná el mindenkinek szerinted?

Amúgy én a helyedben meg elkezdeném róla terjeszteni, hogy nem is feküdtél le vele, mert olyan kicsi neki, hogy nem tudja berakni, meg hasonlók... Hidd el, előbb utóbb megbánná, hogy csak úgy kifecsegte.. :P

2009. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hat sztem csak ne bizd el magad h a "legjobb csaj vagy a suliban" mert akkor mindenki akivel lefekszel majd kifogja kurtolni hogy lefekudtel vele...es ha te meg megmondanad hogy csak 4perc volt az egesz csak teged nevetnenek ki:(
2009. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még talán jó is lenne a story ha nem adtad volna a tudtunkra, h te vagy a suli legjobb csaja.Egyébként ez nem lényeg a "rosszabb" csajokkal is megesik és biztos azt is elmesélik a srácok.Ja, és te szereted? és ő téged?Tuti nem,legalább volt mivel büszkélkedni.Most így jártál,de majd legközelebb! Ha elkönyvelted magadról h milyen jó csaj vagy akkor jobban kéne válogatni,mert a sok próbálkozás végén mégis XXX leszel!
2009. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elnézést de amerikai iskolába járok és ezek között tényleg én vagyok a legjobb....:D
2009. jan. 7. 04:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!