Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a dologról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a dologról? (többi lentebb)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Melóhelyemre olyan két hónapja érkezett egy új koleganő. Már kezdettől fogva sokkal barátkozósabb, nyíltabb volt mindekivel, mint aamit az új emberektől megszoktunk (5éve dolgozok a melóhelyemen). de velem valamiért az első 2 hétben távolságtartó volt. Nem is törődtem vele, én normális voltam vele, mint mindekivel, gondoltam nem csípi a fejem, van ez így nem tulajdonítottam neki nagy gondot. Ám egyik nap eléggé el voltam havazva tenni való terén, mire odajött és se szó se beszéd nekiállt segíteni. Attól a naptól kezdve egyre jobban kezdett megnyílni felém is. Majd egy-két hét múlva azon kaptam magamat, h keresi a társaságom pl. ha éppen nincs dolga odajön és segít, vagy csak beszélget. Ebben semmi különös, mert ha éppen nincs melója máshoz is oda szokott így menni, de ami "érdekes" a dologban, h ha többen vagyunk éppen bent, akkor is hozzám jön oda a legtöbbször dumálni. Egyik nap ebédszünetnél is megkérdezte, h eszünk e együtt, és azóta mindig velem jön kajálni. Sokat viccelődünk egymással, elvagyunk együtt. A számcsere is érdekes volt, én poénból mondtam, h adja már meg (gondoltam úgy is kinevet az annyi) mire, ő azonnal lediktálta és nem így mosolyogva, hanem komoly stílusban. Tegnap pl. mielőtt bementünk melóba elhívott kávézni, mondom nincs nállam apró, mire ő se szó se beszéd vett nekem egyet. Na és a lényeg mert már sokat írtam, h megkedveltem őt ez az idő alatt és érzem, h kezdek vmi iránta érezni. A gondom viszont a következő 1. munkatárs, mivan ha nem megy a dolog és elmérgesedik a viszony, azt akkor meg nap mint nap (heti 6 napot dolgozunk minden héten) vele kell lennem. 2. Én 23. vagyok ő 31. egyeltalán van esélyem egy ennyivel idősebb nőnél? 3. van egy 6 éves fia az előző házassgából, és hát egy gyerekes anyát nem tom, h hogyan lehetne meghódítani. Na és itt jön a dolog lényege, h egyeltalán merjek kezdeményezni nála vagy hagyjan a csába? Mert nem tom, h hogyan érez, mondta, h kedvel de nem tom, h baráti ez, v több?

Szóval nektek így az egészről mi a véleményetek? Mert én tanácstalan vagyok.


2012. aug. 18. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha bejön és szeretnéd, akkor próbáld meg. Mi veszteni valód van?

Ha nem akarja úgy is közölni fogja, majd égsz egy kicsit azt cső.

Szerintem cselekedj.

2012. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az elején azért volt távolságtartó, mert bejöttél neki, de eleinte nem tudta eldönteni, hogy most tényleg belevágjon-e ebbe, vagy csak egyszerűen bátorságot gyűjtött. Aztán az, hogy direkt keresi a társaságod, többet mond minden szónál.

Szerintem próbáld meg, lehet hogy erre vár.

2012. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!