Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő lenne:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a következő lenne: Mi a magyarázat a viselkedésére?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki azt csinálja, hogy ha köszönök neki, akkor visszaköszön, de úgy, hogy nem is néz rám, hanem közben telefonozik, valamikor meg egészen más fele néz, mint ahol én vagyok, majd úgy köszön nekem.


- Ha munkaügyben kérdezek valamit, akkor nem válaszol, lekezelően viselkedik.


- Amúgy meg, ha munka közben rápillantok, akkor észreveszem, hogy mindig bámul engem.


2012. aug. 18. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyűlöl, és megölne a szemeivel mikor néz, ha nem látod..vagy bejössz neki, csak nem akar munkahelyi viszonyt, v van kapcsolata, és megálljt mondd magának
2012. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Három lehetőség van

A) Bejössz neki

B) A munkatársad egy bunkó paraszt

C) Mindkettő

2012. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy bejössz neki, de megjátssza a bunkó parasztot, hogy felkeltse az érdeklődésedet.
2012. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem bír téged, de sajnos -gondolom, az érzelmi koránál fogva, ami vszeg 10 éves- nem képes kifejezni megfelelően az érzelmeit irányodba. Azt javaslom neked, hogy készülj fel lelkileg, mert bármikor bekövetkezhet egy hajhúzás, vagy egy szoknya felrántás is!
2012. aug. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!