Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen piát javasoltok lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen piát javasoltok lányoknak?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a lányok,nők inkább az édesebb,gyümölcsösebb italokat szeretik mint a fiúk. Mit javasoltok?


17/L



2012. aug. 19. 12:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem igyál olyat, ami ízlik, már ha nem akarsz megjátszós, pózer páva lenni... És persze majd ha elmúltál 18 :D
2012. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholmenteset!
2012. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Fél-1 pohár vörösbor a vasárnapi ebéd/vacsora mellé.
2012. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Fütyülős: mézes barackos. Csak 30% alkohol van benne, tehát kevesebb, mint egy házi páleszban, vagy egy üveg whiskey/whisky-ben. :) Persze igyatok hozzá üdítőt is, amennyiben nem szeretnétek hamar lerészegedni.
2012. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
angeli, citromos sor
2012. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Csak nekem vicces, hogy egy lány OLVASTA valahol, hogy mit szeretnek a LÁNYOK, NŐK, és most várja a javaslatokat? Ennyire a környezetnek akartok megfelelni?
2012. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

" Persze igyatok hozzá üdítőt is, amennyiben nem szeretnétek hamar lerészegedni."

Így elrontani a piát. Amúgy meg, a lányok ilyen koktélokat szoktak, amikben nincs annyi alkohol. Vagy vbk-t is ihatsz. Vodka narancs is finom, és ha te kevered te döntöd el mennyi vodkát raksz bele magadnak, így nem lesz olyan ütős. Amúgy meg, ezt te döntöd el, hogy mit szeretsz, mit nem. Ki kell tapasztalni, mit szeretsz.


18/f

2012. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#6-os, én már nem akadok fent ilyenen. Amennyi h*lye kérdés fent van itt. Ez még viszonylag normális is. :D
2012. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert a VBK-val nem rontják el a piát mi? :D
2012. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én nő létemre szoktam vegyes pálinkát,whiskyt és sört is inni.Nincs ebből semmi. :D
2012. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!