Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen piát javasoltok lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen piát javasoltok lányoknak?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a lányok,nők inkább az édesebb,gyümölcsösebb italokat szeretik mint a fiúk. Mit javasoltok?


17/L



2012. aug. 19. 12:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

vilmoskörte gyümilé-vilmoskörte pia 50-50%

beállsz tőle kérdező

2012. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

ha piàlni akarsz házipálesz, whiskykóla,vodkanarancs,agancsoskóla :-)


ha csak iszogatni akkor, angeli,baileys,csokilikőr :-)

2012. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Pécsi Radlnert.Nagyon sörös üdítő.nagyon üdítő sör.
2012. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször pezsgőt iszom, fehér bort vagy martinit. Ezek azért eléggé finomak, bár ha az a célod, hogy berúgj, akkor nyilván valamilyen töményet válassz... :)
2012. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Csaj letemre a sort jobban szeretem a rovid italoknal. De a garrone mindig bejon a csajoknak. Cseresznyes az ize, ha mar irtad hogy gyumolcsoset szeretnel. Ja meg ott van a jo oreg Bailey's a szemelyes kedvencem. :)
2012. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
likőrök, koktélok, gyümölcsös sör, vodka keverve tapasztalatom szerint ezeket szeretik
2012. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Házipálinkát!:) 25/L
2012. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Csabaorl válasza:

Víz, ásványvíz,cukros üdítők de csak kis mennyiségben mert roncsolja a fogaidat .. sőt még ihatsz energia italt is szerintem az nagyon menőő biztos menő lánynak fognak gondolni ha cukros vizet iszol amúgy az energia italt se ajánlanám nagy mennyiségben mert az már nem jó kikezdi a szíved de kicsiből semmi se árt meg alkoholt ne igyál az a lényeg

Örültem hogy válaszolhattam egy ilyen laza kérdésre bármit is iszol szeretettel tedd azt:D szia

2012. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Martini olivabogyóval
2012. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mojitó-t ajánlom neked, de én nem ilyen vacakokat innék :D
2012. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!