Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetek vele vagy felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek vele vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

van egy régi jó barátnőm, de mostmár nem tartjuk a kapcsolatot. az ő volt barátja akivel még régen jártak(több éve) az nekem nagyon megtetszett és ő is belém van zúgva(meg is mondta)

szóval rosszul esne annak a lánynak hogy én az ő régi barátjával járok?

a másik gond az hogy van az én volt barátom

akit még szeretek és még újra összetudnék vele jönni, de nem nagyon megy.

viszont ez a fiú aki a barátnőm volt barátja nagyon messze lakik innen

szóval nem tudom eldönteni mit tegyek..


2010. júl. 12. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Csapjatok mindannyian egy nagy gang-bangot és happy end.
2010. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

távkapcs,nagy távolság nemjó abba eleve ne menj bele..hátt biztos nem fog örülni a csaj h az exével jársz de majd megszokja:)

a régi barátoddal miért nem megy?:)

2010. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a régi barátommal azért nem megy mert soha nem tartja be a szavát.. mindig elhív sétálni de nem jön el.. lekoptat szóval őt megpróbálom elfelejteni..

a barátnőmet szerintem nem nagyon érdekelné hogy én az exével járok mert az nem volt igazi kapcsolat mert kicsik voltak. több éve volt az akkor voltak 7-8 évesek...

én most vagyok 14 éves a volt barátom 16 a barátnőm 14 az ő volt barátja most lesz 15...

2010. júl. 14. 10:16
 4/8 anonim ***** válasza:
jajj..7-8évesek voltak?:OO az nem is igazi szerelem volt,az csak valami hülyeség már bocsi:D
2010. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
már nem is emléxik rá (tényleg.)
2010. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha annak a lánynak rosszul esik hogy mással van a srác akkor még érez valamit iránta de viszont a távkapcsolat nem jó mert sók olyan kapcsolat van ami ez miatt tönkre megy + ha még össze tudsz jönni a volt barátoddal és még szereted akkor hajrá a többit meg felejtsd el remélem tudtam segíteni? :)
2010. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
húúú, ha vesszőt is használnál, nem én nézném hülyének saját magamat...
2010. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mondjuk a barátnőm mostmár akkora egy r_banc : D már nem azért
2010. júl. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!