Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Jó) csajok, ti tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Jó) csajok, ti tényleg a világ urainak érzitek magatokat amikor kimentek az utcára, amikor elmentek bulizni, stb?

Figyelt kérdés
hogy szinte bármit megkaptok/elérhettek csettintésre, és fiatalságotok jórészt arra megy el, hogy találjatok egy gazdag fickót, aki eltart benneteket. Hogy szépek tudjatok lenni, meg épp ne haljatok éhen, ezért elmentek ruhaboltba, meg gyorsétterembe dolgozni. Ha nem elég a zsé, akkor jöhet egy kis erotikus munka...a leendő sötétitettüveges mercibe ugy se látnak be egykori kuncsaftjaitok...
2012. aug. 20. 01:38
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
áh, én is hülye vagyok, h. válaszolok. Jó pasi vagyok, de nem élek vissza ezzel, sok lányt megkaphatnék, de csak a szex nekem kevés. Olyan csajt keress, aki nem a szépségével akar "nyerni", hanem a "szívével". Ilyen egyszerű. 28f
2012. aug. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
jó, nyilván azt fogom keresni, mikor még az is probléma, hogy valaki széttegye a lábát...csufi lányok már kérdés nélkül tapadnak rám, és nagy mese, hogy ők kedvesebbek, meg jobb a lelkük...őket nem környékezte meg többezer srác 20on éves korukra, mig egy átlag szép csinos dögös lányt IGEN! És meglátszik a különbség, bár még a pasitlan csufi lány is jobban érzi a játszmát mint én, aki már többszáz nőnél beégett és pofával szántotta a padlót.
2012. aug. 20. 02:25
 23/57 A kérdező kommentje:
egyébként meg ahogy gyüjtöm az elutasitásokat ugy fognak durvulni az akcioim. Olyan dumákat engednek el nők néha, hogy ha nem innék, akkor kitekerném a nyakukat, de minimum borulnának. Elképesztő mekkora pofájuk van a nőknek, mert kitanulták a lekoptatást kis tini koruk óta...
2012. aug. 20. 02:26
 24/57 anonim ***** válasza:
100%

Te egyáltalán nem tiszteled a nőket, itt a baj.


Az jön le a szavaidból hogy utálod az összeset, mindet ribancnak tartod, satöbbi. Hát ha ekkora problémád van a női nemmel, akkor nyargalj át a férfiakra.


Talán azért nem áll veled szóba normális nő, mert meg sem érdemled ezzel a felfogással, és ez le is rí rólad.


És még valami. Ha állandóan nyomatod ezt a megkeseredett hisztit, akkor sose jutsz egyről a kettőre.

Van egy pár ilyen ismerősöm, totál rájuk ismertem benned, hadd ne kelljen mondanom hogy tőlük is fejvesztve menekül mindenki, mert rohadt fárasztó az állandó rinyálàsuk.

2012. aug. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked mindenáron jó nők kellenek akkor javíts azon ami javítható!Ami pedig nem javítható azzal ne törődj sz*rd le!Ezzel a hozzáállásal nem fogsz előrébb jutni.Én is ilyen voltam mint te csak én már sokkal előrébb járok.Ne érts félre,nem úgy vagyok előrébb hogy tapadnak rám a csajok,éppen ellenkezőleg.Abban vagyok előrébb hogy én már nem nyavajgok emiatt,egyszerűen lesz*rom a csajokat,nem fogok változni miattuk,annyit nem ér egyik sem


Na mindegy nem ez a lényeg,hanem az hogyha így folytatod akkor sosem lesz nőd,úgy fogsz járni mint én.Mondjuk nekem még plusz hátrányom az hogy beszédhibás vagyok(idegen emberekkel fordul elő leginkább,ismerősökkel csak néha)tehát így végképp abszolút semmi esélyem a nőknél ezért is hagyom a francba az egészet,de gondolom te nem vagy beszédhibás tehát fel a fejjel,menjél fodrászhoz,még az öltözködés is ad egy kis pluszt,az a lényeg hogy adj magadra és VÁLTOZZ különben olyan leszel mint én,ezt akarod?Mert a végén beleunsz és te is közömbös leszel a nőkkel mint én,tehát felfogod adni a "harcot" az pedig a legrosszabb.Tehát változz amíg nem késő különben így fogod leélni az életedet


Vagy adj lejjebb az igényeidből és gyere össze egy csúnya viszont rendes lánnyal

2012. aug. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem neked egy problémád van, nem vagy tisztában a "képességeiddel", csak a (JÓ) nők jöhetnek szóba, akiknek meg a nagyon jó pasik kellenek...., ezért kapsz ennyi elutasítást !

Nem jövök azzal a dumával hogy nem minden a külső, mert igenis ha nincs meg a szikra külsőleg, akkor még csak meg sem fogtok ismerkedni .... próbáld azt keresni a lányokban, ki az akinek te bejössz, aztán velük ismerkedj ! Egy átlagos lány is lehet csinos, kedves, aranyos, tud szeretni, mosni , főzni, lehet vele jókat beszélgetni, közöz programok stb.... vagy változtass valamin magadon, mert valamiért csak nem jössz be a lányoknak , de szerintem az a baj, túl magas a mércéd !


Csaj lévén azt mondom, hogy azért tenni is kell, hogy egy pasiban megfogjon valami, ami meg is tart !Ha már eljutsz vele , hogy elmegy veled randira, akkor utána mi a baj ??? mi a baj pl a randin ??? mi történik, hogy azt mondod nem tudod akar e majd másodikat vagy folytatást ? Én csak olyan sráccal megyek el randizni, akitől akarok valamit, akitől nem, azt nem hintáztatom, és szerintem ezzel a lányok így vannak... szóval te rontasz el valamit randin !

2012. aug. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom,hogy jó csajnak számítok-e,de azért válaszolnkék.

Nem,nem érzem magam a világ urának és undorítónak tartom más emberek kihasználását.A fiatalságomat sem arra pazarlom,hogy találjak egy gazdag pasit aki eltart.Ezenkívül nem azért fogok dolgozni,hogy szép tudjak maradni,a külső nem minden. És végezetül nem vállalnék erotikus munkát,és nem vennék mercit se:)

Viszont őszintén vállalom,hogy jól esik amikor az utcán,villamoson,buliban jól megnéznek a férfiak. A külsőmre is adok,de igyekszem mindig nőies maradni és olyan ruhákat ,kiegészítőket viselni amik tükrözik valamelyest a személyiségem. Nem minden jó nő érzéketlen,buta liba!

2012. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
21%

Én is hasonlóképp érzek, mint a kérdező és egyet is értek vele. Tényleg pofátlanok a mai lányok, tisztelet a ritka kivételnek. Bár azok általában nem valami szép lányok, sajnos, nekem sem jönnek be a túlsúlyos, csúnya arcú lányok például. De nem hiszem, hogy olyan nagy igéyne lenne, egy normális, bájos arcú, vékony, alacsony rendes lány iránti vágy.


Tényleg sok lány bántott már meg engem is, emiatt tartok én is ott, hogy minden lányban a rosszat látom és igazából sz@rok rájuk. Én vagyook a főnyeremény ez a hozzáállásom és azóta sok lány keres igaz csak fb-n, hogy bejövök neki, meg hiányzom stb. Persze ezek a lányok jó messze élnek tőlem, szóval esélytelen, hogy legyen valami, de jól esik, ha vannak rajongóim időnként, pedig engem már nem egy szép, fullos beképzelt lányka rondázott le. Mások mégis helyesnek tartanak.


Nem hiszem, hogy található manapság rendes és egyben szép, vonzó lány, de nekem már nem is fontos, ha lesz pénezem, rendes melóm majd, akkor úgyis enyém lesz a hatalaom is felettük. Én erre gyúrok. A pénz a lényeg. Az összes nőnek pénzes pasi kell. De engem nem fognak kihasználni a kis aljasok.


Tudom, hogy mennyivel könnyebb egy szép lánynak az élet. A saját húgaim az élő példák rá. Ráadásul folyton gúnyolnak, hogy de ronda vagyok, ez is eléggé idegesítő és frusztráló tud lenni, akármennyire is azt érzem, hogy igazuk van, mert én magamat mindig is rondának tartottam. Emiatt lettem gátlásos, félénk, csendes, jó fiú, aki persze, hogy nem kellett ezeknek a nagyravágyó lányoknak.


Rájöttem, a rossz fiúnak jobb lenni. Én azóta önző, csak a saját magam érdekeit szem előtt tartó lettem és magamban minden lányt egy aljas kis piócának tartok, akik dugáson kívül semmire sem jók.


Amúgy ez nagy igazság. Tényleg nagyon romlottak, főleg a mai tinik. Ha megnézitek már egy kis taknyos 12-14 éves lány is azt hiszi, hogy ő a világ királynője és képes volt nekem beszólni nem egy ilyen kis taknyos, amikor én már felnőtt vagyok.


Ha ilyennel találkozom sak nevetek a szánalmas fajtáján és egyből lekoptatom. Fb-n chaten én vágom ki az ilyeneket és nem ők általában. Nekem ők senkik, értéktelen kis rongyok, én jobbat és többet érdemlek.


Ha van is normális, bájos, vonzó lány szinte 100%, hogy foglalt és bizony a látszat sokszor csal. Többnyire épp a rendes, alacsony, törékeny alkatú lányok a legnagyobb szajhák. Igazán kár, mert ők a legvonzóbbak szerintem. Nyílván tudják magukról azért szálltak így el.


Egyébként a magyar fiúk is hibásak. Nem kéne úgy nyalni a kis rongyok s.ggét nyalni már kis tini sz@ros koruk óta.


Hányok ettől a sok csicskától, aki fb-n is öröm ódát zeng a kis libák szépségéről.


Könyörgöm mitől szép az a ány?! Attól, hogy fent van rajta 20 kiló festék?!


A jelleme alapján kéne megítélni az emberek szépségét. ÉN így szoktam ma már.

2012. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%

Na látjátok, pont ez a baj, ahogy az utolsót elolvastam lépek is innen , mert csak jól felidegeltem magam !

a mai kis takony tízenéves ribik rontják az egészet ! és ti ezáltal minden csaj felett így ítélkeztek ! Esetlegesen egy normális lányhoz már oda sem mertek menni, aki jó csaj is, mert féltek a kudarctól !


Hát köszönöm minden nő nevében ! Ez az, általánosítsatok csak, ítéljetek meg mindenkit a mai tini pénzéhes ri.bancok miatt !!!, megsúgom ezek a lányok 10 év múlva a kutyának sem fognak kelleni. Majd akkor jók lesztek nekik ti !

2012. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma, hogy nyilvánvalóan őrült módjára folyik a nyálatok a kis 16 éves tiniribancok után, akiken végigment már a fél város. Egyedül azért vagytok lelkibetegek, mert ti a másik felében vagytok. A sok tiráda meg nőgyűlölő hiszti ellenére most azonnal hajlandóak lennétek lábtörlőnek szegődni egy ilyen kis riherongyhoz, csak hogy gerincre vághassátok. Hát emiatt az öncsalás miatt vagytok ilyen szánalmasak.
2012. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!