Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Jó) csajok, ti tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Jó) csajok, ti tényleg a világ urainak érzitek magatokat amikor kimentek az utcára, amikor elmentek bulizni, stb?

Figyelt kérdés
hogy szinte bármit megkaptok/elérhettek csettintésre, és fiatalságotok jórészt arra megy el, hogy találjatok egy gazdag fickót, aki eltart benneteket. Hogy szépek tudjatok lenni, meg épp ne haljatok éhen, ezért elmentek ruhaboltba, meg gyorsétterembe dolgozni. Ha nem elég a zsé, akkor jöhet egy kis erotikus munka...a leendő sötétitettüveges mercibe ugy se látnak be egykori kuncsaftjaitok...
2012. aug. 20. 01:38
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
doktor urat vérig sérted ezzel, hogy egy lapon emlitesz vele...
2012. aug. 21. 15:57
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
Az én helyzetem egyáltalán nem jobb, ami futó kapcsolatom volt, mind úgy jött össze, hogy úgy közelítettem a csajhoz, mintha komolyak lennének a szándékaim, aztán dobtam egy nap vagy egy hét után. Az életben nem feküdt le velem csaj ilyen "dugjunk, oszt kész" alapon. Egyébként statisztikai felmérésekből is világosan látszik, hogy ha tudatosan csak szexkapcsolatot akar egy nő, akkor másféle férfit választ - magas, erőteljes, jóképű, magabiztos stb. Ha nem vagy ilyen (én nem vagyok), akkor csak úgy dughatsz elkötelezettség nélkül, ha elhiteted a csajjal, hogy komolyak a szándékaid.
2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
hát nekem 1szer sikerült "csak ugy megdugni" egy nőt. Komolyan mai napig nem birom felfogni, hogy egy olyan külsejü nő hogyan feküdhetett le velem, hogy ráadásul aznap már valami munkatársával is keféltek (ja és gondold el ezt, hogy ezt igy dugásközben közli veled)
2012. aug. 21. 15:58
 44/57 anonim ***** válasza:
100%

Hát valszeg jókor voltál jó helyen.:) Szerencséje bármikor lehet az embernek... de statisztikailag nálunk (nálam legalábbis) nem működnek azok a módszerek, mint a jó csávóknál.


40-es, nagyon rég nem hazudtam nőnek, ezért nagyon rég nem is voltam nővel. De inkább hazug legyek, mint buta és egysíkú, ha érted, mire célzok...

2012. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
75%

hát kérdező, nem lehetsz olyan rossz ha a leírás alapján azért üldöz pár csaj.

és ha megelégednél egyel és megadnád neki a díszletet a csókhoz? miért nem teszed? őszintén kíváncsi vagyok.

vagy ha úgy döntesz hogy nem adod lejjebb de csinosabb lányoknak nem kellesz, akkor miért nem törődsz bele hogy inkább nem lesz csajod, de ronda nem kell?

vagy akkor még ott a másik lehetőség, hogy jó pasit faragsz magadból.

én az átlagnál kissé jobb csaj vagyok, nem tettem semmit érte, genetika. mondjuk, hogy olyan 7/10-es nő vagyok.

de mindig 5-ös vagy az alatti pasik találtak be illetve mennek oda hozzám.

átéltem mindhárom lehetőséget, először alábbadtam. nem bírta a gyomrom, rájöttem hogy nem tudok olyannal járni aki nem vonz testileg, akitől az undor fog el.

aztán próbáltam magam jobbá tenni némi sporttal meg kencékkel, egészséges kajákkal, blabla. elértem hogy a 6-os fiúk is próbálkoztak, de ez még mindig nem a szintem volt. így beletörődtem, hogy inkább nem lesz kapcsolatom.

tényleg bárkit megkaphatok aki egy bizonyos szint alatt van, legyen gazdag vagy szegény. és kell? nem. felőlem lehetne csóró is az illető, de izmos és helyes legyen. nekem ez számít, vállalom.

nem a lelki értékei és anyagiak miatt keresek valakit, hanem azért hogy már a kinézete gerjesszen és jó legyen vele a szex.

de ilyet, ilyet a legnehezebb kapni főleg Mo.-on.

tele van minden csúnya "rendesfiúk"-kal, meg 50 fölötti tatákkal akik kilóra megvennének, de egy helyes izmos huszonéves aki csak szexkapcsolatot akar... hát az a legritkább.

2012. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
82%
te beteg depressziós hulladék vagy
2012. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező!Azért basznak át a csajok, mert mikor randizni mennek veled, kiderül számukra, hogy egy gerinctelen köcsög vagy, aki csak dugni akar.
2012. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

"hát nekem 1szer sikerült "csak ugy megdugni" egy nőt. Komolyan mai napig nem birom felfogni, hogy egy olyan külsejü nő hogyan feküdhetett le velem, hogy ráadásul aznap már valami munkatársával is keféltek (ja és gondold el ezt, hogy ezt igy dugásközben közli veled)"


ebből kiderült hogy ugyanolyan vagy mint ők csak kúrni akarsz és ennyi h minl többet megkúrj -.-'' sztem meg is érdemled amit kaptál ;) (20/f)

2012. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
a 7/10-es csajok azok tényleg kicsivel vannak az átlag felett, de igazán nem érdemlik meg, hogy jó pasikkal dugjanak, max tényleg csak olyannal, akinek a testén kivül semmi értéke nincsen. UGyhogy végülis valahol fer vagy. Engem nem tom hányasnak pontoznál
2012. aug. 23. 18:40
 50/57 anonim ***** válasza:

drága attól h valaki szép,jó csaj nem biztos h ilyen!:)

van egy pár ismerősöm,igaz vannak ilyen f*sz szopó ribancok is,de a nagy része normális,és nem adja magát oda bárkinek,csak azért akit szeret!

inkább azzal van a baj h menyire el van szállva magától a sok kis ronda csíra leányzó,a szépeknek meg alig van önbizalmuk mert k*rvázák és r*bancozák őket... ._.

2012. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!