Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Jó) csajok, ti tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Jó) csajok, ti tényleg a világ urainak érzitek magatokat amikor kimentek az utcára, amikor elmentek bulizni, stb?

Figyelt kérdés
hogy szinte bármit megkaptok/elérhettek csettintésre, és fiatalságotok jórészt arra megy el, hogy találjatok egy gazdag fickót, aki eltart benneteket. Hogy szépek tudjatok lenni, meg épp ne haljatok éhen, ezért elmentek ruhaboltba, meg gyorsétterembe dolgozni. Ha nem elég a zsé, akkor jöhet egy kis erotikus munka...a leendő sötétitettüveges mercibe ugy se látnak be egykori kuncsaftjaitok...
2012. aug. 20. 01:38
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Én elég jó nőnek érzem magam,ja,de inkább tanulnék,hogy ne függjek senkitől.
2012. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%

Elore is elnezest, ez mar nagyon OFF, de a kerdezo lelkiallapotarol ez a monolog jutott eszembe:


http://www.youtube.com/watch?v=Lp3zTiK1350&feature=related


Lazitanod kellene, kerdezo, es par dolgot atertekelned magadban! Szet fog fesziteni a sok frusztracio es stressz, sajat magadat hergeled bele ebbe az egeszbe!

Tulsagosan soteten es borusan latod a helyzetet, kicsit olyan ez mar, mintha beszukult tudatallapotban lennel... igy csak meg jobban vagod magad alatt a fat, nem visz ez sehova!

2012. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

na figyi doktorrossz. Én 8 hónap munkáva egyfajta puá-val felmesterkélt csajozós perszónát vettem magamra, amivel ugy 1-2 ponttal jobb pasi lettem, és sikerült megdugnom egy ilyen agyhalott, de jótestű csajt. Amikor találkoztam vele, azt mondta a telóba, hogy amugy ő nem nagyon emlékszik a pofámra, de találkozni akar. Oké, hogy dögös volt és jóseggű meg minden, de nagyon szerény intellektualitása és életfelfogása miatt dugáson kivül nem vonzott a társasága.


nem tudom hányszor irjam még le, hogy TELJESEN ÁLTAG NŐKRE CSORGATOM A NYÁLAT! De még ezeknél a lányoknál sem ütöm meg a lécet. A 10/5-ös lányok, akik ráadásul különösebb nőies kisugárzással nem rendelkeznek viszont engem kapásból elképzelnek álompasijuknak, és akármilyen passziv vagyok felüjük, mégis levakarhatatlanok. Persze megdugni sem lehet öket, mert ők még egy smárolást is tündérmese diszlettel képzelnek el.


Az átlag csinos lányok nem vonzódnak hozzám, náluk max akkor van esélyem, ha ugyanugy udvarolok nekik, mint a többi srác. Én tévesen azt hittem, hogy majd az ilyen átlag lányokat is haza tudok ráncigálni dugni, lesznek egyéjszakásaim, de rá kellett jönnöm, hogy ők max kapcsolaton belül csinálnák ezt velem. Azt tanitották nekem, hogy csajozni ugy kell, hogy durván nyomulsz. Ez be is jön, amennyiben ténylegesen vonzó pasi vagy. Ha nem vagy vonzópasi, nincs elég ÉRTÉKED, akkor csak egy rémisztő kéjenc leszel...kb mint az alekosz.


Randikon DIREKT nem megyek rá a csókra, de még ennek ellenére is "sok" vagyok a lányoknak. Egy vonzó fiut lehet a lány kapná le.


Még azon csodálkozom, hogy nem törölték ki ezt a kérdést.

2012. aug. 21. 15:22
 34/57 anonim ***** válasza:

Kérdező, vazze, te tényleg ennyire naiv vagy? Hát nyilvánvaló, hogy átlag alatti pasiként nem veled fognak egyéjszakás kapcsolatba belemenni a jó csajok. Ezért van, hogy a hozzád hasonló cipőben járó férfiak 95%-a ugyanazt a stratégiát követi: bemeséli a csajnak, hogy komoly kapcsolatot akar, hazudik, mint a vízfolyás, így szerelem, úgy együttélés, évekig tartó happység, gyerekek, unokák, bármi, szajkózza vég nélkül, amit a csaj hallani akar. Aztán amikor eljutnak az ágyig, megdugja a csajt egyszer, esetleg kétszer, utána pedig lelécel a fenébe.


Nem jópasiként szerintem gyakorlatilag ez az egyetlen módszer, amivel futó kapcsolatra felszedhetsz csajokat, tehát hazudni kell. Persze sokkal több energia és idő kell hozzá, mint a jócsávóknak a diszkóban, akik félóra múlva már gépelik lefele a csajt a vécében vagy a kocsiban, de hát ez van, neked nincsenek olyan adottságaid. Így neked hetek, de legalábbis hosszú napok munkáját kell egy dugásba belefektetni. De ezen nem lehet segíteni.

2012. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

persze a TE helyzeted sokkal jobb...


amugy meg engem állandoan azzal etetnek, hogy viszonylag jóképű vagyok.

2012. aug. 21. 15:49
 36/57 A kérdező kommentje:
!ÁTLAG csajok!
2012. aug. 21. 15:50
 37/57 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ki tanította neked hogy csajozni úgy kell, hogy durván nyomulsz, de ő tuti hogy csak filmen látott eddig nőt...


Nálam ha valaki durván nyomul, azzal azonnal elvágja magát, még akkor is ha ő a világ legjobb pasija.


Nem lehet ajtóstól rontani a házba.

2012. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

meg van ilyen furcsa jelenség, hogy adott egy csávó:


paraméterek: magas, vézna, félrokker


haveri társaságból egy eléggé vállalható csajt kurogatott


a multkor a csávókát egy otromba kövér, ronda lánnyal láttam a villamoson kézenfogva.

2012. aug. 21. 15:55
 39/57 A kérdező kommentje:
a durván nyomulás az mondjuk azt jelenti, hogy első randin elmászkálsz a csókig. De mondjuk az egéjszakás dolgok is durvák, mert nem fog a sziától csak ugy felhuppani az interakció a teljes fizikai egyesülésig, kell fokozatosság, és nem nagoyn lehet kihagyni lépéseket...bár gyakran megesik, hogy első csók a puncira megy.
2012. aug. 21. 15:56
 40/57 anonim ***** válasza:
89%
Undorítóak vagytok doktorrossz és kedves kérdező. Az ilyen srácoknak,mint Ti vannak a prostituáltak!
2012. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!