Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit tegyek, rosszat teszek?

Figyelt kérdés
Par hete egy hazibulin "osszejottem" egy lannyal. Sexeltunk masnap reggel telefonszamot csereltunk. Talalkoztunk meg parszor (csak sex).Ereztem, hogy ez reszemrol tobb sokat gondoltam ra es hianyzott is. A kovetkezo talalkozasnal meghivtam hogy egy hetveget toltsunk egyutt aBalatonnal. Ekkor mondta el hogy van pasija, de most eppen nincsenek egyutt mert a pasi lelepett. O meg nem tette tul magat rajta. Arra kert hogy ne beszeljek senkinek rolunk. Nem tudom mit akar? En nagyon megkedveltem, es turelmes is vagyok. Na de erdemes ra varnom?
2012. aug. 20. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Ne dobd el a becsületedet, találsz más lányt.

Haver, fogd fel jól, du*gtál pár tök jót, aztán a csaj lelépett. Erről álmodik mindenki.

2012. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem erröl álmodik mindenki mert akkor ez a kérdés se létezne! De abban álmodozónak igaza van hogy olyan "általános féfiúi" felfogással kéne kezelned,ne szerelmesedj tovább mert semmi értelme, a csajnak csak felejteni kellettél.
2012. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá a dologra, hagyd, hogy a dolgok follyanak a saját medrükben. Fogd fel alkalmi partnernek amíg nincs más, aztán közben lehet őt is eltalálja Ámor:)
2012. aug. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez kemény:) Aztán még a nőket mondják érzelmesnek. nem tudom srácok, de nekem a mai nőkkel kapcsolatban irtó rossz tapasztalataim vannak. No érzelem és csak szex....
2012. aug. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!