Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy nős férfival....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy nős férfival. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már jó ideje szingli vagyok, komoly kapcsolatra nem vágyom, de a testiség nagyon is hiányzott. Egy pasassal párszor összefutottunk egy szórakozóhelyen, ő a 30-as évei elején jár, én a 20-as éveim közepén. Végülis nálam kötöttünk ki a buli végén, figyelmes volt, kedves, az ágyban vad és szenvedélyes. Iszonyatosan jó volt vele, de megbeszéltük hogy ez csak egyszeri alkalom és el is fogadtam. Nem vagyok egy egy éjszakás típus, de ő teljesen levett a lábamról. Nem is kerestük utána egymást. Pár héttel később ismét összefutottunk, a baráti társasága nyögte ki teljesen véletlenül, hogy már 6. éve házas és van egy 2 éves kislányuk.

Még rá is kérdeztem mielőtt felmentünk hozzám, hogy ugye nem várja őt otthon senki!? Akkor azt mondta nem, emiatt ne aggódjak... (munkája miatt távol él a családjától)

Amióta ezt tudom a belem kifordul akárhányszor tükörbe nézek. Hogy tehetettem ezt egy nővel? Egy komplett családdal, egy kisgyerekkel? Mérges vagyok rá és magamra és képtelen vagyok elszámolni a lelkiismeretemmel, hogy ezt tettük. Még is mit csináljak, hogy könnyebb legyen a lelkiismeretem?



2012. aug. 22. 16:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha nem tudtad nem a te hibád. egy szemét és kit érdekel hogy távol él a családjától, attól még van neki, és foglalkozzon azzal. nem ajánlatos nős pasival kezdeni, az ilyen kapcsolatokban, te mindig csak másodhegedűs lehetsz, vagy pedig ha nem, és elválna miattad, akkor tönkreteszel egy családot, és ki tudja, valóban örökre együtt maradnok-e. ezt csak azért írtam, hátha még megkeres, stb. nem kell hogy ezért lelkifurdalásod legyen.de felejtsd el úgy ahogy van az egész embert.
2012. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
ne butáskodj :) nincs okod lelkiismeret furdalásra... nem tudtál róla... dsőt, rá is kérdeztél a pasitól... ennél többet senki sem tud tenni elővigyázatosságból.. a pasi meg hazudott, neked is, a családjának is... nehogy már az ő hazugságai miatt te tedd magad tönkre :)
2012. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!