Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves lányok! Válaszolnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok! Válaszolnátok egy kérdésre?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha feltesztek valahova egy fotót és mások véleményére vagytok kíváncsi a külsőtökkel kapcsolatban, akkor csak és kizárólag a pozitív kommenteket fogadjátok normálisan?

Miért gondoljátok, hogy ha valaki azt írja nektek, hogy nem vagytok szépek, vagy hogy esetleg nem kéne neten mutogatnod magad fehérneműben (vagy legalábbis ne told a pofámba azt a képet), akkor az az illető biztosan féltékeny a csodás testetekre?


Ja és még egy: ti sosem féltek attól, hogy egy perverz megvár titeket suli után és megerőszakol? Hiszen tudja a neveteket, tudja, hogy néztek ki és többnyire az iskolát is ismeri.


2012. aug. 22. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok tizenéves lány, de ez a fiúkra is jellemző. Esetleg más téren.

Mármint ez a "biztos féltékeny/irigy vagy, ezért szólsz le" duma..

2012. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mert az ember hiú.
2012. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én tizenéves lány vagyok, de ilyeneket sosem csinálnék... Egyrészről nem érdekel mások véleménye, én is tudom, hogy mik a kevésbé szép dolgok rajtam... Másrészről körültekintő vagyok és nem egy könnyen kapható r*banc.

18/L

2012. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azért mert önbizalomhiányosak, és szükségük van a megerősítésre, hogy ők igenis szépek. (szánalmasak, de ez sajátvélemény) Plusz. Manapság már a facebook is ebből áll, hogy minden kiscsaj kirak magáról ilyen olyan fürdőruhás meg fehérneműs képet, csak hogy nagylánynak mutatkozzon, hogy a fiúk adjanak nekik egy lájkot, és hogy a többi lányt féltékennyé tegyék. Így megy ez.. Aki nem ezt csinálja, mostmár lassan az lesz 'kívülálló'. És most nem a bányarém szólt belőlem.. 17/L
2012. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy ez az oldal tele van olyan lányokkal, akikhez a kérdésem szól, mégsem írnak ide semmit... Mind ilyen besz-ri lánykák vagytok, vagy azért akad köztetek egy tökös is?


Válaszolóknak: köszi és egyetértek veletek. Azért látszik, hogy 17-18 évesek vagytok (mármint az utolsó két kommentelő), ti még valahogy pont a normális korosztályba születtetek. :) Nem is értem, hogy a nálatok csak 3-4 évvel fiatalabbak hogy lehetnek ilyen furák...

Vagy ti mondjátok meg: milyennek látjátok a korosztályotokat? A 17-18-19 éves korosztályt?

2012. aug. 22. 19:59
 6/17 anonim ***** válasza:

A lányok nem tökösek, hanem p.ncisak. Ha lesz egy igazán kemény p.ncis errefelé, majd ír.


De sztem a facebookon lógnak. ;D

2012. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez a kérdés bennem is lappang már egy ideje! :D
2012. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a 3-4 évvel fiatalabbak elcseszettek... Köztünk is sok a magamutogató, megerősítésre váró könnyen kapható nőcske... Iszonyúan szánalmasak tudnak lenni és nem veszik észre magukat. Nem ismerik be maguknak, hogy ők is csak egyek a közönséges lányokból.

3-as voltam.

2012. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért ne feledjétek, hogy kétoldalú ez!

A fiúk is "benne vannak".

2012. aug. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Azok a fiúk nem is fiúk hanem b*zik.
2012. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!