Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves lányok! Válaszolnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok! Válaszolnátok egy kérdésre?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha feltesztek valahova egy fotót és mások véleményére vagytok kíváncsi a külsőtökkel kapcsolatban, akkor csak és kizárólag a pozitív kommenteket fogadjátok normálisan?

Miért gondoljátok, hogy ha valaki azt írja nektek, hogy nem vagytok szépek, vagy hogy esetleg nem kéne neten mutogatnod magad fehérneműben (vagy legalábbis ne told a pofámba azt a képet), akkor az az illető biztosan féltékeny a csodás testetekre?


Ja és még egy: ti sosem féltek attól, hogy egy perverz megvár titeket suli után és megerőszakol? Hiszen tudja a neveteket, tudja, hogy néztek ki és többnyire az iskolát is ismeri.


2012. aug. 22. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akik pózolós fotókat tesznek fel? Dehogy! Ők csajoznak leginkább. ;DD
2012. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Gondolom te is ilyen plázafiúcska vagy... :X
2012. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én egy huszonéves nő vagyok, és mégcsak abban sem "pláza". :)
2012. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 SZJG ***** válasza:
Minden korosztályban vannak ilyen lányok.Én például 14 éves vagyok de nem raknék ki pózolós fényképeket. És ismerek még pár lányt akik így gondolkodnak. Szerintem ne általánosítsunk.
2012. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan 11 éves lány vagyok, de még gondolni sem gondoltam olyanra, hogy kitegyek ide egy képet magamról.. Én nagyon a facebookomat sem használom.. (bocsi a hibákért, telefonról írtam.) :D
2013. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én 15 éves vagyok,inkább olyan verekedős,és képeket csak ritkán szoktam magamról feltölteni nyilvános oldalakra.

És nem félek,mert hazafelé,meg suliba menet is a haverokkal megyek (közel lakunk,három fiú,és egy lány,mindannyian olyan balhézós típus,mint én)


És a képeken,amiket esetleg felteszek magamról,nem pózolgatok,főleg nem fehérneműben vagy akármilyen olyan ruhában,amiből kilátszik valamim...(vagyis nem olyan képeket teszek fel magamról,amikben ujjatlan felsőben és rövidnadrágban vagyok...inkább hosszú csőfarmerben,vagy bő katonamintás nadrágban,rövidujjú vagy hosszú ujjú pólóval)


15/L

2013. márc. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elég fura igényeid vannak, ha neked tökös lány kell... Modjuk akkor úgy kéne kezdeni a kérdést, hogy "transzik! stb."
2013. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!