Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek zavaró az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacui kérdése:

Fiúk! Nektek zavaró az, ha a csajnak szúrós lent? Iritál titeket petting vagy esetleg szex közbe?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
utolsó leszel a feleségem?
2012. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem zavaró,és nem iritál.szex közben sem zavar.Én borostás típus vagyok.szóval óvatosan csinálok mindent.De ilyen kis szúrás nem veszi el a kedvem
2012. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Aki még nem kapcsolt volna, nem a lábamról van szó :) Többieknek köszi a választ.
2012. aug. 23. 19:30
 14/19 anonim ***** válasza:

Én kapcsoltam :D és megint leírom.nem zavaró

12 voltam.

2012. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo, kapcsoltam, ezert irtam, hogy 'labat-honaljat-egyeb helyeket'. de hogy kozertheto legyen; az egyeb helyek alatt a puncimat, ismetlem a puncimat ertettem.
2012. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ennyire nehéz megérteni, hogy a fiúk véleményére vagyok kíváncsi? Naná, hogy téged nem fog zavarni -.-"
2012. aug. 24. 11:51
 17/19 anonim ***** válasza:

bár én se vagyok fiú, de akit zavar, az menjen a fenébe. gondolom, ő fiúként mindennap borotválkozik, természetesen az intim részén is, mert ugye, másnapra már szúrni fog. a lányok se szeretik ám, ha a szájukba megy a szőr..


ha értelmes, nem fogja zavarni, mert tisztában lesz vele, hogy nem lehet minden pillanatban selymes sima.

2012. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bár nem túl barátságos a stílusod, de válaszolok: igen, zavar, ha szúrós, különösen a nyelvnek nem kellemes a szúrás, de simogatni sem olyan élvezetes valamit, ami szúr. Olyan ez, mintha neked szép simára van borotválva, és a csákó befekszik úgy, hogy közben kezdődő borostás, szúrós... Előbb-utóbb még ha nem érzed is (pedig érzed) kidörzsölné a bőrt "ott".
2012. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ui.: Még annyi, hogy a zavar nem jelenti azt, hogy ettől kevésbé szeretem a lányt, csak kényelmetlen. Amúgy (utsó lány hozzászólására reagálva: én hasonló okokból minden alkalommal borotválkozom, ha a párommal vagyok. Ennyit megér, hogy jó legyen neki, nem mondom neki, hogy ha zavar, menj a francba :)
2012. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!