Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni? Pedig nem volt köztünk semmi.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, van barátom, nagyon szeretem. Az első nagy szerelmem 6.-ban kezdődött, és azt hiszem még máig is tart. Nem jártunk, nem volt köztünk semmi. Kiskorom óta bele vagyok esve, aztán felsőben ez kezdett bennem erősödni. Sok nevetés, stb. Rengeteget sírtam miatta. Egyszerűen nem tudom elfelejteni. Pedig nagyon ritkán találkozunk, már nem is beszélünk, de mikor ritkán beszélünk 1-1 szót, vagy csak rámnéz, nekem az is elég, egyszerűen sírhatnékom van, annyira szeretem.. Ez nagyon zavar, mert a mostani barátomat is nagyon szeretem, de messze nem annyira mint őt. Néha mikor a barátommal vagyok, beugrik az ő arca, és bűntudatom van, hogy miért gondolok rá mikor itt van nekem az aki viszont szeret. Nem tudom elfelejteni. Mit tegyek? Segítsetek!
2012. aug. 23. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérj szünetet a barátoddal, és beszélj azzal akit szeretsz. Gonosz dolog de talán a legjobb a szívednek :/
2012. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem szoktam beszélni vele, 1 évbe összefutunk párszor, beszélünk pár szót és annyi. Sose mondtam neki hogy szeretem, csak szárnyra kaptak pletykák, meg szerintem már abból is rájött ahogy ránéztem.. Azt is tudom, hogy ha csak halványan, ő is érZETT valamit irántam. :/ És pont ez zavar, hogy nem is foglalkozunk egymással, nem is beszélünk, mégis folyton ő jár a fejemben, szerintem ez már beteges. Nem is tudom megfogalmazni mi ő nekem. :S Mindig azt mondogatom hogy nem szeretem, hisz ő se foglalkozik velem, már megváltozott, de aztán rámnéz és annyi. Ennyi erővel meg sose járhatnék senkivel miatta.
2012. aug. 23. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerős, bár nekem nincs barátom, de ja...:l
2012. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:S
2012. aug. 24. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint mondtam.. tedd azt amit javasoltam, vagy szakíts a barátoddal. Vagy esetleg próbáld meg így túlélni ://
2012. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor túlélek. Köszi a válaszokat. :)
2012. aug. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!