Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nincs fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nincs fiú és lány között barátság?

Figyelt kérdés
És csak én tudom megkülönböztetni h ki a fiú barát meg a fiú ismerős... szerintem a kettő nem ugyanaz na mind1 valószínű túl műveltek hozzám képest az itteni emberek...
2012. aug. 24. 01:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Barátság van, legjobb barátság nincs.
2012. aug. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem van, a legjobb haverom húgával pl. nagyon jó barátságban vagyunk kb. 4-5 éve, és egyikünk sem akar többet, pedig volt már úgy, hogy egy bulis este után nem épp józanon együtt kellett aludnunk, de egyikünk sem kezdeményezett semmit. Meg amúgy is rengeteget beszélünk vagy segítünk egymásnak, ha kell, de semmi "durvább". Persze van ellenpélda is, és is jöttem már úgy össze lánnyal, hogy eleinte haverkodásnak indult, aztán több lett, végül nem is lett belőle egy hosszú kapcsolat.
2012. aug. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Pedig van. Nekem több fiú barátom is van. Igazán jó barátom. És nem mindegyik meleg:D
2012. aug. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Van, de előbb utobb valamelyikük többet fog érezni:/
2012. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

nekem is vannak lány barátaim. miért ne létezhetne?

most komolyan aki itt írkája hogy nem lehet, az olyan kretén lehet hogy szóba sem állnak vele. előfordult már az is, hogy egy lány többet akart, de ez ritka. én meg nem barátkozok egy lánnyal, ha többet akarok tőle.

2012. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

volt már fiú legjobb barátom általános iskolában, aztán a srác belém szeretett...

gimiben a 'legjobb' fiú haverommal meg.. hát nem csak és kizárólag haverság volt :D

na, szerintem ezért nincs... nem arról van szó, hogy nem állnak szóba velem..... :DDD

18L

2012. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 WsAkos válasza:
Hülyeség.
2012. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

jézusom, ennyi hülye választ ..

Azért, mert valakinek nincs fiú/lány barátja az nem azt jelenti, hogy annyira senki hogy hozzá se szólnak. A barátság nem csak az hogy valakivel "jóba vagy és néha dumáltok.." ez maximum haverság. Nekem van fiú barátom, legjobb barátom és ezért is tudom hogy ez nem ebből áll. Teljesen olyan vele is mintha a legjobb barátnőmmel beszélnék. És nagyon szeretem őt !!

14/L

(és bocsánat, ha hülyén fogalmaztam..)

2012. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!