Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jöhet szóba egy fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jöhet szóba egy fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek, hogy milyen gesztusok tartoznak még bőven a barát zónába és mi az, ami már kételkedésre ad okot? Köszi a válaszokat előre is!

2012. aug. 18. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
kinek ad kétkedésre okot? szerintem semelyik félnek nem okoz gondot, ha némi elvetett érintést, vagy finoman megfogalmazott dicséretet kap a másik féltől.
2012. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Embere válogatja... Vannak akiknél a kézfogás lazán bele fér, de olyat is hallottam már akiknek ez már sok. De ha lesmárol az azért elég egyértelmű xD
2012. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.De ha például mondja a fiú a lánynak hogy gyönyörű,az már szerintem nem nagyon tartozik bele.
2012. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ilyeneket szokott írni/mondani nekem haverom, hogy "most már sokkal jobban nézek ki, biztos bejönnék neked", "más barátaid biztos nem néznek ki olyan jól, mint én".

Ritkán tudunk találkozni, de multkor elmentem hozzá és filmeztünk, mindketten elaludtunk és arra ébredtem fel, hogy fogja a kezem. Úgy voltam vele, hogy mélyen alszik, de másik haverom, meg bnőim szerint igenis ébren volt.

Engem nem zavart, hogy így aludtunk, csak hol a csajozásáról beszél, hol meg akar győzni engem arról, hogy bejön nekem stb., szóval nem tudok rajta kiigazodni. :S

2012. aug. 18. 18:40
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az "igenis bejövök neked"-dolog inkább hülyülés... Ha azt mondaná hogy bejössz neki még az is lehet csak kedvesség, ez még inkább a saját férfiegójához tartozik. De ha te ennyit gondolkozol ezeken akkor nem lehet, hogy valójában te érzel többet?
2012. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem azért agyalgok rajta, mert többet érzek. Úgy mentem oda hozzá, mint barát, csak azért merült fel bennem ez a kérdés, mert magához képest ez fura volt tőle.

De amúgy csak arra tudtam gondolni, hogy az egojának van erre inkább szüksége.

2012. aug. 18. 18:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor egy véleményen vagyunk :)
2012. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annó ezt javasolták. Mondjuk én alapból többet akartam mint barátság, de így -és hasonlóan- közeledtem felé, és azóta lassan 6 hónapja együtt vagyunk:)) imádom♥. Ja igen a tanács:


/TEHÁT HA rá ismersz a leírtak alapján, akkor ő sem csak barátként tekint rád/


-Problémádra a megoldás, hogy kezdj el úgy viselkedni, hogy a tetteid beszéljenek helyetted, nem kell elmondani semmit, nézz hosszan a szemébe, míg zavarba nem jön, bókolj neki, míg el nem pirul


-mond meg neki, hogy mi lenne ha többet találkoznátok, és többször elmennétek ide-oda.

Olyankor próbálj hozzá közeledni, közel ülni hozzá, számára félreérthető dolgokat tenni és ha látod rajta hogy benne van akkor nyert az ügy.


-Előszöris: próbálj minél többet találkozni vele! Már az is árulkodó lehet, ha elkezded jobban keresni a társaságát. Ha valóban érdekel, akkor talán magától is észre fogja venni, elvégre a nők ehhez eléggé értenek (szerintem :)). Persze, lehet aprókat bókolni, ha épp adja magát a szituáció, persze nem izzadtságszagúan.

2012. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rendben köszi a véleményeket! :)

Amúgy valamelyik nap egy közös ismerősünknek azt írta, hogy 100%-ig biztos benne, hogy bejön nekem, de ő nem fogja feszegetni ezt a témát, majd én mondom, ha akarom.

Akkor már csak az a kérdés, hogy ha úgymond "rájött", hogy bejön nekem, elhívott magához, másnap pedig furcsán érezte magát, hogy ott voltam az ágyában és nem feküdt le velem. Ha tudta, hogy ilyet ne várjon tőlem, akkor miért akart látni?

2012. aug. 18. 19:00
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy nagyon jó lánybarátom. Régebben 8 hónapig jártunk, nagyon jó volt, imádtuk egymást. A szüleim akkor váltak, mikor megismertem őt. Anyu visszaköltözött a nagyszüleimhez Budapestre, apám pedig Szabadkán (Vajdaság) él, új nővel és a közös kislányukkal. Aztán ahogy befejeztem a középiskolát (Vajdaságban), anyuhoz költöztem és itt járok egyetemre. A középsulinak mikor vége lett, összejött egy pályázat, 2 hónapos meló az USA-ban. A barátnőm támogatott. Kimentem és néhány hétre rá e-mailben szakított velem. Összejött egyik melótársával otthon, egy nyári rövid kis szerelem volt. Azt követően megismert egy másik srácot, akivel másfél éve kapcsolatban van. Mikor visszajöttem, haverként várt. Sokat lógunk együtt, gyakran járok haza Szerbiába "apuhoz". A legjobb barátjakén tart számon. A kapcsolatunk végéről azóta soha nem beszéltünk. Nagyon közvetlen velem és igazából nincs meg az a távolság közünk, ami szimpla barátok között van. Mindig puszival és jó erős öleléssel üdvözöljük egymást/köszönünk el. Sokszor együtt bulizunk. 2 hónapja csináltunk egy pizsamás estet, nálam aludt. Filmeztünk, pizzáztunk. Zuhanyzás után bugyiba és egy kis topba jött ki a fürdőből, elfelejtette bevinni a pizsamáját (mondjuk rá ez jellemző), persze néztem, hogy most mi van (pontosabban nem is nagyon mertem ránézni), mint egy szégyenlős kis srác. Észrevette, hogy zavarban vagyok és felnevetett, majd hozzám vágta a párnát, párnacsatáztunk. Fáradtan feküdtünk egymás mellett az ágyban, én csodáltam és stíröltem, akkor rámszólt, h "na menj már a fürdőbe" és a vállamra sózta a szokásos jobb horgát. Kb negyed óra múlva mentem vissza a szobába. Az ágy 3/4 részét elfoglalva horkolt.. úgyhogy én a nappaliban aludtam. És ja, még mindig nem vagyok túl rajta. Azóta 13X ültünk be fagyizni (ezt számoljuk:), 4X voltunk vásárolni és összesen 6X voltunk egymásnál. A barátjával eddig 2X találkoztam. Azt mondta nem szeretne ilyen 3as programokat. Nem firtattam.. Szóval egy fiú-lány barátságba a barátság jellegétől függ, hogy mi fér bele. Egy ideig minden ilyen "közeledés" a másik fél részéről kételkedésre ad okot, meg kell figyelni, hogyan csinálja.. én őt ismerem és tudom, hogy nem akar "visszahódítani". Bocs, soha nem tudtam rendesen fogalmazni. Figyelj a jelekre és látni fogod. 21/F
2012. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!