Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a barátnőm másokkal is lefeküdt előttem? Hogyan felejthetném ezt el?

Figyelt kérdés
Én vagyok a 4. akivel lefeküdt, nekem ő volt az első, és mindig arra gondolok, hogy más is hozzáért úgy, és ő is másokhoz.Azt mondja velem a legjobb, de félek, hogy hazudik, afféle kegyes hazugság, de mindig erősködik, hogy velem a legjobb minden téren, nekem a legnagyobb.
2012. aug. 24. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is a negyedik a párom és TÉNYLEG vele a legjobb. Szerintem higgy neki és ne versenyezz a "démonokkal". Ha zavar miért nem kezdtél olyannal akinek te vagy az első?
2012. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én életemben már jópár pasival voltam (30 feletti vagyok), de tényleg a mostani barátommal a legjobb. :)

Ha egy nő ezt mondja, akkor legjobb, ha elhiszed! :)


És örülj neki, hogy voltak előtted, mert legalább értékeli, hogy veled jobb, mint a többivel! Én nem cserélném le a barátomat, mert tudom, hogy mással nem lenne ilyen jó. (De ehhez kell, hogy legyen összehasonlítási alapom.)

2012. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nők sosem hazudnak ezt már tudjuk. Ha te vagy a legjobb akkor te vagy és kész :))))))
2012. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert kishitű vagy. Ha jól érzi magát veled, akkor az látszik is rajta, szeret, rajong érted. Így van vagy nem így van?

Nem véletlenül van veled és nem az előző barátai valamelyikével.

Ezen kívül felesleges másokhoz méregetni magad.

2012. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem lehet. De ne emlegesd neki, koncentrálj inkább arra, hogy jó legyen neki minden, és amit lehet tegyétek még jobbá :)
2012. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen kapcsolatom...tényleg el kell hinni nekik mert engem elhagyott mert mindig mondtam neki de megtanultam,hogy normálisan kell viselkedni így vissza fogadót és most jó minden annyi az egész ne emlegesd nem kell gondolni rá. : D
2012. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg boldog lenni vele és ne hagyd, hogy ilyen rossz gondolatok kíértsenek:)
2012. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!