Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek fontos, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek fontos, illetve sokat jelent az első csók?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 19:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt annyira fontos. Olyannal tettem, akit szerettem. Ennél nem is kellett több.:) Jó emlék, jól csókolt, de neki végül nem kellettem... De nem bántam meg.:)
2012. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Lemaradt, hogy: 18/L

Akkor 14 voltam.

2012. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Sokat jelent. Nekem borzalmas volt, nagyon kiábrándító. Sokáig undor fogott el a gondolattól is. Aztán megkaptam az első igazi csókomat. Az más volt.:)
2012. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó volt, szerettem a fiút és ő is szeretett engem :) mindkettőnknek az volt az első csók :) pár hónap múlva vége lett a kapcsolatunknak, de máig jóba vagyunk

19/L

2012. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nagyon jó volt, soha nem felejtem el, azóta is együtt vagyunk (2 éve)

15/l

2012. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szerelmes voltam a fiuba, es õ sokkal tapasztaltabb volt, de en is nagyon elveztem, meg is lepdott milyen ugyes vagyok màr elsõre :)) azota volt egy baratom o is nagyon meg volt elegedve velem :)) es ràjöttem h az elso baràtom hiàbavolt tapasztalt, nem csókolt jól csak akkor en ezt meg nem tudam :DD
2012. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14 évesen a suki folyosolyán kapott le az egyhk osztálytársam csak ugy brahiból ahogy utána emlitette. szóval ezt az első csokos történetet buktam. De amugy imádom az első csokokat, iszonyuan meghatározza a kapcsolat alakulását az első csók, hogy pont akkor pont jól, gpndolom pszicés lehet, bár gondolom mindenkinél fontos. De annyira nem fekszem a padlón azért mert a legelső kissé béna lett
2012. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igaz hogy még nem csókolóztam, de nekem sokat jelentene.


17/L

2012. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem igen, azóta is szeretünk arról az estéről beszélgetni :)
2013. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nálam inkább problémás volt. egyrészt tartottam tőle, mert csúnyák a barátom fogai és attól féltem, kellemetlen lesz az íze vagy a szaga. (aztán kiderült, hogy csak azért csúnyák, mert kiskorában nyúlfogas volt és foltosra fújta őket a szél, az orvosok szerint lehetetlen rendbe hozni) másrészt meg rettentően elképesztően béna voltam, és ha hosszabban "gyakoroltam" a barátom mindig kinevetett, mert annyira untam magam, hogy a szememet forgattam töprengés közben. azóta már jól megy:D
2013. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!