Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VANNAK MÉG? (kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VANNAK MÉG? (kérdés túl rövid, magyrázat hosszú)

Figyelt kérdés

vannak még olyan 16-18 éves lányok fiúk akiket nem csak a szex, cigi, pia érdekel?

16 éves lány vagyok és ahol lakom (nem putri környék, egy nagy város) a legtöbb ilyen fiatalokat csak ez érdekli

persze tisztelet a kivételnek, de egyiktől sem halottam még hogy pl egy komoly párkapcsolatra vágyna, vagy hogy érdekli a jövője olyan szempontból hogy nem olyan tanuló aki arra hajt hogy meg legyen a kettese stb.

léteznek még ilyen fiatalok?

(persze tudom hogy vannak, de ti is észrevettétek hogy sajnos ilyenekből egyre kevesebb van?)


2012. aug. 25. 22:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Voltak, vannak, lesznek ez minden korra érvényes csak az arány változik. Pár embernek ez a szórakozási formája. Nehogy azt hidd, hogy majd a korral ez megváltozik.
2012. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

vannak:) egyébként elég durva, hogy a fiatalok már akár 13-14 évesen isznak, cigiznek...és nem csak kipróbálják, hanem rendszeresen használják. Szerintem a tanulás és a párkapcsolat nem zárja ki egymást, pl. van egy osztálytársam, aki annyit tanul mint állat, de vannak olyanok is, akiknek sok szabadidejük marad, és mégis teljesítik az 5-öst :D Akiket meg csak a felsoroltak érdekelnek, azokról megvan a véleményem, de nem írom ide, mert ki kéne cenzúrázni:D

15/L

2012. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
amúgy ezt a kérdést nem azért írtam mert ismerkedni szeretnék hanem mert megfogalmazódott bennem
2012. aug. 25. 23:18
 14/25 anonim ***** válasza:
persze hogy vannak, bár nálunk is inkább a "mindenestebulizokcigizekberúgokmintazállat" típus kezd elharapózni :D 17 éves lány vagyok és néha megdöbbenve látom h még az anno normális emberkék is mélységesen megváltoztak :( de ha megfelelő barátokkal vagy körbevéve akkor látod hogy nem vagy egyedül, másokkal meg nem kell törődni, később úgyis ők fogják megszívni ha elég nekik a 2-es...az ő életük ;)
2012. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

most voltam elsőéves középsuliba és csak a mi osztályunkban 2-3 emberről tudok akik csak azért kezdtek el cigizni hogy bekerüljenek a "menők" közé

szerintem szánalmas

2012. aug. 25. 23:34
 16/25 anonim ***** válasza:

az valóban elég szánalmas.

én ezért nem tartoztam a menő társaság közé.

Ilyen áron nem is akartam..

2012. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Az a szánalmas, hogy az egójuk által akarnak érvényesülni, és a mások véleménye jobban érdekli őket, minthogy önmagukat ismerjék. Majd később egy pótcselekvés rabjává válnak, és úgy fogják érezni, hogy nem kellenek senkinek... előbb vagy utóbb meg fog történni velük, és vagy kijönnek belőle, vagy mégtöbb tudatmódosító szert vesznek igénybe. Ilyen a világunk, de ettől függetlenül nem kell nekünk is ilyennek lenni:D Sokáig zavartak az ilyen emberek, de rájöttem, hogy emiatt nem kell nekem haragot, lelkifurdalást, féltékenységet, vagy egyéb negatívumot érezni...el kell fogadni, de nem kell velük foglalkozni:D De ez csak az én véleményem.

12-es voltam:)

2012. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Rainbowinthedark ***** válasza:
17-esnek igaza van. 3 dolgot lehet velük csinálni: 1.Nem törődsz velük 2.Megmondod nekik hogy bocs nem lehetne leszállni rólam(Nem fogják megérteni)3.lesüllyedsz az ő szintjükre,de ott a rutinjukkal levernek
2012. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

néha (kb hetente) becsípek, cigi kell a ráknak, buli meg hát... néha, de inkább vmi nyugisabb :D

komoly kapcs. kéne a legjobban (de az se jön össze... :( ), de ha elém tolja a seggét egy lány csak úgy, nem lenne szívem azt sem visszautasítani ha egyedül lennék nyilván :D

2012. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

vannak:)

18/f

2012. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!