Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éves évfordulóra jó ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves évfordulóra jó ha csinálok valami kaját estére?

Figyelt kérdés

Vacsorát szeretnék a barátnőmnek..

Igaz,nem vagyok valami sztár szakács,de a halakat jól megtudom csinálni..Vérbeli horgász vagyok:)

Szóval valami halas dologban gondolkozok..

Az jó nem? A barátnőm szeretni a halat.

Valami innivalót is kell szereznem? gondolom a sör az nem valami jó:) Mi illik a halhoz? Bor? Vagy nem alkohol?

Lehet,hogy rossz kategóriába tettem.

20/F


2012. aug. 26. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Most éhesebb lettem, köszönöm.


Csinálj valami finomat és kényeztesd este is! Vagy előtte még vidd el valahova, legyen szép évforduló


VAGY menjetek el bulizni és hányjatok egymásra:O

2012. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja,jó ötlet.

De maradok ennél,köszi

2012. aug. 26. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos? Nagy népszerűségnek örvend mindent megünnepelni bulikkal aztán hányással másnap meg alig emlékszel majd
2012. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó lehet,hogy te okádással ünnepelsz.

ha szilveszter lenne megérteném..De nem így szeretnék most emlékezni,hogy szétokádjuk a házat

2012. aug. 26. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát a hármasnak gratulálok a kultúrált megnyilvánulásához.


Nekem is főzőtt a barátom a szülinapomra.

Roston sült csirkefalatkák voltak. Krumlipürét ilyen tortahab kinyomón nyomott a forró olajba és ropogósra sütötte. Azzal kőrberakta a tányér szélét és középre tette a csirkefalatokat és azt leöntötte meggyszósszal. Olyan gyönyörű vot, és nagyon finom is.

Szekszárdi Rozé bor volt valamilyen jó pincészetből, és az üvegen az állt, hogy " Kiscicám isten éltessen huszadik születésnapod alkalmával.

Hát olyan édes volt, ahogy felszolgálta.

Rajta! Te is szerezz egy szép napot a párodnak!

2012. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem komolyan gondoltam :D én sem így ünneplek, csak gúny volt azoknak, akik így teszik .. kisgyermekek ezrei
2012. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Bocsi a "gyönyörű vot"-ért.
2012. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha hal, akkor vedd figyelembe, a barátnőd milyen ételeket szeret, pl. a halászlevet nem mindenki szereti...

De mondjuk egy citromos csukával, vagy rácponttyal nehéz mellélőni, de a rántott hal is bejöhet.


Inni... részemről a hal mellé valami fehér bort adnék, pl. Tokaji Furmint, vagy valamilyen muskotályos gyöngyözőbort. Az alkalomhoz is megfelel, de persze, csak ha szokott alkalmanként borozni a barátnőd.


És ne feledkezz meg valamilyen könnyű desszertről sem!

2012. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bográcsba csinálok halászlevet ez lesz a főétel ..előétel meg sült hal..

Ez ilyen halas nap lesz!!

Desszert az meg ki is ment a fejemből..Szerintem azt majd veszek!:)

Köszönöm mindekinek

tudom,hogy csak vicceltél az okádással:)

2012. aug. 26. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!