Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért néznek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért néznek el mindent a jó pasiknak?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam,aki magas,vékony de kidolgozott teste van,és jóképű.(nem vagyok meleg,de el kell ismernem,hogy az) Meglehetősen jó esze,humora,nagy hangja van.A lányok persze körberajongják.Viszont borzalmasan képmutató,aljas,bárkit kihasznál,és nagyon bunkó tud lenni.Volt olyan lány akivel ordított és ribancnak nevezte,másnak kibeszélte a titkait amiket rábízott,volt akit átvert és kicikizett.De mégis 2-3 hét múlva ezekkel a lányokkal már szívecskèket írogatnak egymásnak,és újra megy a cvikipuszizás.Mintha egy pillanat alatt elfelejtenék mit tett velük.Èn persze irigykedem kicsit,hisz nekem mindenkivel abszolút jóban kell lennem,ami nagyon nehéz,és ha akármi kis félreértés történik,velem többé szóba se állnak.(olyan átlag pasi vagyok,semmi extra) Szóval a lányok ennyi mindent elnéznek csak azért mert valaki jó külsejű? Gondolom itt a gyakorin mindenki azt írná,hogy ő nem ilyen,de a valóságban más a helyzet.És amit leírtam abszolút igaz,nem túloztam irigységből..

2012. aug. 26. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

cvikipuszizás<---ez mi?


Amúgy én tényleg nem ilyen vagyok..bár én lány vagyok de elég nyers és bunkó is nyíltan üvöltök és ribancozok le bárkit..szóval én nem ez a "jóban kell lenni mindenkivel"..nem vagyok az a hűdenagy szépség sem pláza pudli..megvannak a magam barátai nem sok de ha kell mellettem vannak..neked sem kell jóban lenni mindenkivel..


amúgy meg pont azért mert jó pasi és vele akarnak lenni..

2012. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, aki tetszik nekem, és akihez vonzódok, hovatovább, szerelmes vagyok, annak hajlamos vagyok igen sok mindent megbocsátani- egy ideig. Azért nálam is van egy határ, de elég sokat képes vagyok megbocsátani. A mennyiség az érzelmeimtől függ, persze.

Ez nem feltétlenül függ össze a jó kinézetével, de mindenesetre nagyon valószínűnek tartom, hogy azoknak a lányoknak ő nemhogy tetszik, de talán álmaik netovábbja, így képesek neki sok mindent elnézni.

2012. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, azt írod a srácot körülzsongják a lányok. Hát akkor biztos megy a harc érte, mindegyik meg akarja szerezni...


Az a lány biztos nem férkőzhet a közelébe, amelyik azelőtt beolvasott neki a nagyképűsködéséért.


Ezért inkább elviselik és elnézik neki, csak hogy esélyesek maradjanak nála...

2012. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nincs büszkeségük? Én egyszer jártam valamennyit egy teljesen fullos csajjal.Mindenki irigyelt érte.De egyszer megsértett,és én már mutattam is neki az ajtót..nem tűrnék el ilyeneket még Megan Foxtól se.
2012. aug. 26. 13:45
 5/12 anonim ***** válasza:

Pont ez az...


A büszkeségüket most ugyan félrerakják, de ha az imádott menő pasi barátnőjeként feszíthetnek, akkor az mindenért kárpótolja őket..


Megszerezte a pasit, mutogathatja hogy az övé, és dagad a melle a büszkeségtől, hogy letarolta a többi kis pic.sát, akik még versenyben voltak érte...


Ezért sok nő ölni is képes lenne, nemhogy elviselni az imádott pasi bunkóságát...

2012. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Büszkeségnek a szerelemben nincs helye. Ha a szeretett személlyel szeretnél lenni, akkor bizonyos áldozatokat kell hoznod, különösen akkor, ha ő a szóban forgó fiatalember, akiért alapból is nagy harc folyik.
2012. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyenek a lányok, mit vársz tőlük. Én is meguntam őket, elegem lett, hogy jó fiúként egynek sem kellettem és képzeld lesz@rtam őket. Aztán mi történt?

Egyre több lány kezdett keresni és hiányolni. Ma már ott tartok, hogy mindig van két-három lány, aki rámír magátólfb-n és jelzi, hogy hiányzom neki és keresi a társaságom. Ilyen kis buták ezek. Persze valahogy el kell érned, hogy meglássák,hogy te nélkülük is kész egész ember vagy és közben valami vonzó falatot dobj magadból. Nálam volt, aki a jellemre bukott vagy, hogy jól eltduott beszélgetni velem, míg másnak bejöttem arcra. Nem is már szerelmet is vallott nekem. Pedig hidd el én is egy rusnya kis átlagos semmi vagyok. De viselkedéssel és stílusváltással mégis belémbolondult azért néhány.


Volt olyan is, aki simán dugna velem, mert annyira megakar szerezni magának, hogy az thiszik akkor majd járok is vele és az övé leszek.


Gondolnátok, hogy egy rodna fiúnak is lehet ilyenre lehetősége?

2012. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mer' csak a nők ilyenek, tudod. Mi, férfiak nem szoktunk ám ilyet játszani. Soha nem volt még olyan, hogy egy jól kinéző, de rettenetesen buta nő orbitális hülyeségeit elnézte egy férfi azért cserébe, mert jó volt az ágyban a kisasszony és lehetett vele büszkélkedni, mikor sétáltak a városban.

Az a nagy igazság, hogy a te drága kedves osztálytársad vonzó a lányok számára, szívesen megszereznék maguknak. Ezért pedig mindenre képesek, még a hülyeségeit is elnézik neki. Neked meg nem, mert nem nézel ki jól és nem kellesz nekik.

Büszkeség? Igen, van bennük. De nem úgy működik, ahogy elképzeled. A büszkeségük nem úgy működik, hogy "jaj, hát annyira jóképű, de azért nem nézek el neki mindent, mert én vagyok a nő". A női büszkeség abban nyilvánul meg, hogy nem tekintenek akárkire férfiként. A te magas, izmos, jóképű osztálytársad férfi a szemükben, rajonganak érte és elnézik még a hülyeségeit is. Te pedig minden bizonnyal nem nézel ki ilyen jól, ezért nem férfi vagy a szemükben, hanem csak egy szánalmas kis egysejtű, aki azért néha még jó valamire.

Szokj hozzá, a világ így működik. Nem az a komoly feladat, hogy egy nőt megszerezz és megtartsd. Sokkal nehezebb a "selejtezőn" átjutni, elérni, hogy egyáltalán férfiként tekintsen rád, eszébe jusson az, hogy te a másik nemhez tartozol és akár lehet is köztetek valami, nem csak arra vagy jó, hogy kihasználjon. Ha ezt a szintet megugrod, akkor viszont majdnem nyert ügyed van: onnantól már több mindent engedhetsz meg magadnak, mert a szexuális vonzalom sok mindent feledtet. Tudod, mint a férfiaknál: ha egyszer feláll a nőre, akkor aztán csinálhat bármit, az agy nem fogja fel, mert a vér máshol van. Viszont a nőknél a vonzalom csak azok iránt van meg, akik megkapták a "jó pasi" minősítést, tehát megugrották a magasra helyezett lecet.

(és ez a minősítés néha független a külsőtől, de ez már egy másik történet)

2012. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jól beszél az utolsó, csak épp most gondold el, hogy a jopasi a jótestű lányokat is le tudja xarni annyira, hogy azok totál megbolonduljanak érte...és azért nem mindegy, hogy dögös csajokkkal dugsz csak ugy, csak rondákkal, mert épp hozzád csak azok vonzódnak. Azért nem mmindegy, hogy a neked a max amit el tudsz érni egy tök átlag csinoscsaj, akit a jópasi két lábbal tipor.
2012. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is jól nézek ki,de nem annyira mint ő...
2012. aug. 26. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!