Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért néznek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért néznek el mindent a jó pasiknak?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam,aki magas,vékony de kidolgozott teste van,és jóképű.(nem vagyok meleg,de el kell ismernem,hogy az) Meglehetősen jó esze,humora,nagy hangja van.A lányok persze körberajongják.Viszont borzalmasan képmutató,aljas,bárkit kihasznál,és nagyon bunkó tud lenni.Volt olyan lány akivel ordított és ribancnak nevezte,másnak kibeszélte a titkait amiket rábízott,volt akit átvert és kicikizett.De mégis 2-3 hét múlva ezekkel a lányokkal már szívecskèket írogatnak egymásnak,és újra megy a cvikipuszizás.Mintha egy pillanat alatt elfelejtenék mit tett velük.Èn persze irigykedem kicsit,hisz nekem mindenkivel abszolút jóban kell lennem,ami nagyon nehéz,és ha akármi kis félreértés történik,velem többé szóba se állnak.(olyan átlag pasi vagyok,semmi extra) Szóval a lányok ennyi mindent elnéznek csak azért mert valaki jó külsejű? Gondolom itt a gyakorin mindenki azt írná,hogy ő nem ilyen,de a valóságban más a helyzet.És amit leírtam abszolút igaz,nem túloztam irigységből..

2012. aug. 26. 13:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Én is jól nézek ki,de nem annyira mint ő..."

Na, látod, erről van szó. Ő jobban néz ki, mint te, tehát jobb pasi, mint te. Ezért hozzá vonzódnak és nem hozzád. A nők sem hülyék ám, hogy egy közepes vagy éppen csak jól kinéző férfit udvaroljanak körbe, ha van jobb is. Te sem biztos, hogy észreveszed a kicsit csúnyácska, szemüveges, kövér, fogszabályzós osztálytársadat (mármint lányt), ha egyszer van magas, hosszú combú, formás, szép arcú leányzó is az osztályban.

Általános és középiskolában még jellemzően így néznek ki a dolgok: aki a legjobban néz ki, akinek a legjobb ruhái vannak, az az alfahím, őt udvarolják körbe a lányok. Később, mikor kicsit felnőttök, már más szempontok is számítani fognak, de a lényeg akkor is ugyanaz marad: a nők a legjobbra fognak törekedni. Vagyis ha te visszafogott, szürke, aranyosan semmilyen férfi maradsz, sosem lesz barátnőd.

2012. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ennyire sötéten nem kell látni:) Meg már volt is.Azért rajtam is van izom,én is magas vagyok,arcra se rossz.Csak ő jobb
2012. aug. 26. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!