Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múlt szeptemberben lefeküdtem egy 'zenész' férfivel, aki álmaim szakmáját űzi. Kiderült, hogy a szomszéd tömbben lakik. A munkahelye gyalog kb 5 percre van a lakásomtól. Gyakran van, hogy gyalog megyek valahová, mert nagyon a belvárosban lakom, és a férfit gyakran látom. Köszönünk egymásnak, és ennyi. Nagyon nagy hatással volt rám. Tegnap volt egy félig meddig munkahelyi 'összeröffenés', ahol a férfi, és pár munkatársa is ott volt. Elhívtak engem is. Alig volt ott egy jó órát, mert mennie kellett vissza dolgozni. Amikor köszönt el mindenkitől, akkor megkérdeztem, hogy haza vinne e. Haza vitt, és furcsa módon olyan dolgokra kérdezett rá, amiről halvány lila gőzöm sem volt, hogy tud...


Nem értem, miért csináltam ezt a plusz 'gondot' magamnak, hogy hazavitettem magam... Nagy nehezen már nem rá gondoltam 'minden' percben... Azóta annyira fel vagyok dobva, hogy haza vitt, mintha egy világsztárral autókáztam volna...



2012. aug. 26. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
ha akarna valamit, szerintem keresne
2012. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!