Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányban mi lehet taszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányban mi lehet taszító tulajdonság? Főleg személyiségben értem!

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy az illető átlagos, szép, csinos stb. Ennek ellenére nem nagyon vannak fiúbarátai, legfeljebb néhány csóró, szerencsétlen, vag olyan, akit nem ő szeretne. Irigyli mégis azokat a lányokat, akik meg tudják szerezni a pasikat. Mi lehet a baj?

2012. aug. 26. 21:50
1 2
 11/18 Mókusgyilkos ***** válasza:
7%

a fogalmazásodból: nem beállítottalak hanem telibe találtam :)


bnőd [már ha létezik :D]: jöjjön DE-ÁOK-ra ott találkozunk :)

2012. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hova akar jelentkezni :) De nem én vagyok :))
2012. aug. 26. 22:08
 13/18 anonim ***** válasza:
A határozatlanság, szerintem ez az ami lassan tesz tönkre egy kapcsolatot, elején aranyos, de egy év után már gyilkos fájdalmat okoz, amikor képtelen dönteni, egy olyan helyzetben, ami mindenki számára egyértelmű volna.
2012. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hát ha ezek lennének taszítóak akkor én tökéletes vagyok!

amúgy lány szemmel + fiúktól is hallottam hogy lehet valaki bomba nő de ha elmegy melletted és büdös az cink.

szóval igényesség! ne ribanckodjon.. állítólag az is taszító ha cigiznek ha részegek ak meg fuh.. jah meg a vakolatnyi smink mert valaki csak azzal szép. 16/L

2012. aug. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
Anyagiasság egyértelműen. A nők 99%-a anyagias.
2012. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Miért baj az anyagiasság? Ez bilógiai tényező is: azt a párt választják, aki mellett biztosított az utódok felnevelése. Az pedig, hogy CSAK a pénzedért ment hozzád, úgyis kiderül.
2012. aug. 27. 15:12
 17/18 SZJG ***** válasza:
62%
Azért is lehet h nincs senkije egy ilyen lánynak, mert visszahúzódó, félénk. És a "jobb" fiúk inkább olyanokkal ismerkednek akik nem illyednek meg a fiú közeledésétől.
2012. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%
A tudálékosság és a modorosság pl szerintem nagyon zavaró.
2012. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!