Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a hónapban már másodjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a hónapban már másodjára! Betegség?

Figyelt kérdés
jött meg a menstruációm. Először 16.án, és ma is. Eddig is csak kb.re lehettem biztos, hogy mikor jön meg, mert nem áll be egy időpontra (és itt nem +,- 2-3 napokra gondolok), de most már megijedtem. Lehet valamilyen nemi problémám? Mással is előfordult már ilyen?
2012. aug. 28. 12:43
 1/4 taylortimothymatthew ***** válasza:
72%
Vannak emberek akik orvosnak tanultak am...
2012. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem mikor kétszer jött meg egy hónapban akkor petefészek cystám volt,és műtét lett a vége:(
2012. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na nem írtad h hány éves, és hány éve menstruálsz. Pedig ez fontos!!!

Ha fiatal vagy még nem nagy gond, de meg kéne azért nézetni, húsz felett már gázos.

Bár pl nővérem hajlamos évente 3x menstruálni összesen, elment dokihoz és azt mondta, semmi baja, ő ilyen.

2012. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. aug. 28. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!