Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lekuzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lekuzdeni a kisebbrendusegi erzest a lanyokkal szemben?

Figyelt kérdés

Elnezest, de most nincs keznel magyar nyelvu billentyuzet.

Szoval, a helyzet a kovetkezo: Tobb szakembernel jartam mar es rengeteg motivacios videot, irast olvastam es neztem mar meg. Megis, ugy erzem, semmilyen tartos hatasuk nem volt. Amikor elfoglalom magamat veluk, akkor hasznosak, de amint leteszem oket es szembesulok egy lannyal, azonnal semmive foszlik minden es a reginek erzem magamat.

Van valamilyen megoldas?


2012. aug. 28. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
beszélgessél lány ismerősökkel neten akor nem vagy szemtől szemben és lehet könnyebben megy majd de ha személyes akarsz vagy úgy adódik vegyél egy mély levegőt menj oda és a többi magától megy
2012. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A net bejohet, koszonom. A masikat viszont nem eroltetnem, mert azokban a helyzetekben mindig hulyesegeket kezdek el beszelni. Csupan az izgalomtol.
2012. aug. 28. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiába beszélgetsz neten,a valóság teljesen más.
2012. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom sajnos. Nekem valahogy az nem nagyon megy, ami ma mar szinte alapelvaras. Vagyis a tokeletes magabiztossag es dominancia sugarzasa a lany es masok fele.
2012. aug. 28. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ismerj meg egy lányt neten, aztán miután már tényleg nagyon fesztelenül beszélgettek látatlanban, akkor találkozzatok. és ne lehetséges barátnőként, hanem haverként tekints rá:)
2012. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben van. Remelem, bevalik.
2012. aug. 28. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!