Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek van fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek van fiatalabb fiú testvére! Valamit szeretnék kérni a nővéremtől, hogy fogadnátok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Megtetszett egy lány,nem rég ismertem meg,de évnyitó után találkozunk.Sajnos még nem volt barátnőm így nincs tapasztalom a csajozásnál...

Az ciki lenne ha az idősebb nővéremet kérném hogy lásson el tanácsokkal?Hogy mondjam el?Mert szégyenlős vagyok erről beszélni..Segítenétek az öcséteknek vagy kinevetnétek őt?

Én most leszek 14,nővérem most lett 19.


2012. aug. 29. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, kérdezd meg nyugodtan! sose baj ha okosodik az ember.
2012. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én tök nyíltan beszélek az ilyenekről a nvéremmel.. persze még tanácsot nem kértem, de bármit meg tudunk beszélni nincs szégyenlősség
2012. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

persze, nyugodtan, szerintem nagyon fog neki örülni, hogy megbízol benne, és hogy tőle kérsz tanácsot :)

de ha segítség kell írj nyugodtan privit és segtek, ha tudok :)

F/21

2012. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan, biztos segíteni fog.

Én biztosan segítenék az öcsémnek :)

Én 23, ő 17 éves

2012. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezd meg. Nekem csak húgom van, de simán segítenék neki.
2012. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi az összes választ! :)
2012. aug. 29. 21:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beszélj vele. Én tesóm (15) is hozzám szokott jönni, ha valami tanács kell. :) 19/L
2012. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én segítettem öcsémnek, de már egyedül is boldogul. :) Az alapokat tőlem tanulta, meg minden egyebet, néha most is kérdez pár dolgot, én szívesen segítek neki. Mi tök jóban vagyunk, én is kértem már ki véleményét pasi ügyben. Szerintem nincs ebben semmi ciki.


21L (öcsém 19F)

2012. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mitől félsz? hisz a TESTVÉRED!!!
2012. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! Holnap majd kérek tőle tanácsokat :)
2012. aug. 29. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!