Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek van fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek van fiatalabb fiú testvére! Valamit szeretnék kérni a nővéremtől, hogy fogadnátok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Megtetszett egy lány,nem rég ismertem meg,de évnyitó után találkozunk.Sajnos még nem volt barátnőm így nincs tapasztalom a csajozásnál...

Az ciki lenne ha az idősebb nővéremet kérném hogy lásson el tanácsokkal?Hogy mondjam el?Mert szégyenlős vagyok erről beszélni..Segítenétek az öcséteknek vagy kinevetnétek őt?

Én most leszek 14,nővérem most lett 19.


2012. aug. 29. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En ocsem mondjuk 11 eves,szoval nalunk meg annyira nem aktualis :) deha par ev mulva tanacsot kerne szivesen segitenek :)
2012. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én öcsém 12, neki már voltak kisebb ''kapcsolatai'', nekem még nem. De szokott nekem beszélni a szerelmi ügyeiről még akkor is ha én nem mondok el neki ilyesmiket. Elég jó kapcsolatunk van egyébként, biztosan segítenék neki ha kérné.
2012. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ivilicious ***** válasza:

hé te nem az én öcsém vagy?:D


mi ugyanilyen korkülönbséggel vagyunk,mindig engem kérdez.

2013. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!