Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez belefér egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér egy kapcsolatba vagy erről inkább le kéne mondanom?

Figyelt kérdés

Szoktam néha rock koncertekre járni, ahol az egyik banda eléggé ismer, mivel régen nagyon sokszor jártam a bulijaikra, és még régen kialakult ez, hogy amikor ott vagyok, akkor folyton nézzük egymást, rám mutogat a szexuálisabb tartalmú részeknél, sokszor nekem énekel...ilyesmi. Ha a barátom ott van velem, akkor is.

Igazából ez semmit se jelent, csak egy kis játék, mindig is az volt, egyébként nyilván semmit se akarok tőle, meg nem is tartom valami nagy dolognak, de szerintetek attól még belefér?


2012. aug. 30. 09:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
24%

Nos sorry, de szerintem ez már több mint sok. Most nincs barátnőm, de az is rosszul esik ha a lány aki tetszik, mondjuk együtt elmegyünk valahova és egész idő alatt egy másik pasit bámulna, meg trécselnének.


Na persze!, ezért nem szólhatom le, legalábbis nem mintha a párja lennék, de szerintem barát részéről is kiaszás, ha elhívom valahova aztán hát kb. le..... És akkor ha meg a barátnőm lenne (illetve majd lesz^^) na hát iigen, nem kicsit zavarna, nagyon nem. MÉG talán 1 alkalom, jó, de azért eljárkálni mindig koncertekre, "na akkor én most kicsit eldumálgatok velük, majd jövök:3",, de örülnék,

2012. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a lányok is megnéznek más pasikat a barátjuk mellett, ahogyan a fiúk is más lányokat. Csak ők ügyesebben csinálják.
2012. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!