Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már le akar feküdni, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már le akar feküdni, én viszont nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,szűz.Barátom 17 ő nem,de csak egyszer csinálta.Szeret meg minden de 10 napja vagyunk együtt,március óta kavarunk,de én.. nem akarok semmit,még pettinget se!Majd hónapok után,meg is mondtam neki,de nem tetszett neki,mert,hogy ő kiván stb. :( Annyira gyerek vagyok még az ilyenre . .
2012. aug. 30. 10:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,főleg az utolsónak! :D nem fogom magam hagyni,el is mondom neki,ha szeret vár.
2012. aug. 30. 10:25
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne engedj neki, ha te még nem akarod. Ettől nem lesz jobb semmi, de rosszabb lenne, ha engednéd. Tulajdonképpen megtehetnéd ennyi idősen, ha akarnád, de te nem akarod. A te döntésed, másra ne hallgass ebben! A másokra hallgatást megbánnád. Ezt a helyzetet igazán jól nem lehet kezelni, a fiú természetes, hogy szeretné, te meg úgy döntöttél, hogy nem akarod. Nincs jó megoldás.
2012. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ne engedj neki, ha te még nem akarod. Ettől nem lesz jobb semmi, de rosszabb lenne, ha engednéd. Tulajdonképpen megtehetnéd ennyi idősen, ha akarnád, de te nem akarod. A te döntésed, másra ne hallgass ebben! A másokra hallgatást megbánnád. Ezt a helyzetet igazán jól nem lehet kezelni, a fiú természetes, hogy szeretné, te meg úgy döntöttél, hogy nem akarod. Nincs jó megoldás."


Ez hülyeség. Természetes, biológiailag, de vezesse le a kezével, és tartsa tiszteletben a dolgokat. 10 nap járással már szexelni??? HOL TERMÉSZETES EZ??? AZ ÁLLATVILÁGBAN TALÁN AZ, DE AZ ÁLLÍTÓLAG !!!CI-VI-LI-ZÁLT!!! társadalomban szerintem nem. Mindennek meg van a maga rendje... És lelkileg sem mindegy. 13 évesen már mensturálnak egyes csajok. Természetes az, hogy szaporodhatnak. Dugjanak????????

F/16

2012. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, 13-as, én is voltam valaha 16 éves fiú, és hát úgy vélem, hogy természetes, hogy akartam! Néha nem 10 nap után, néha még egy-két nap után is, pl. egy nyaralás közben. És ismételem, nekem ez természetes volt. Mint ahogy egy lánynak nem kell, hogy természetes legyen, hogy ő engedjen. Ha nem akarja, ne engedjen.
2012. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben aggódnék. 10 nap után (ebben a korban) nagyon korai ez még. Sokan a nálatok sokkal idősebb korúak közül is többet várnak, egyszerűen csak mert meg akarják ismerni egymást, mielőtt ágyba bújnak. Ha szűz vagy, akkor mindez duplán érvényes. Hiába kavartatok, az nem rendes párkapcsolat, nem mélyül el úgy a bizalom.


A sírás = érzelmi zsarolás. Ebben az esetben legalábbis biztosan. Ha nem adod magad, akkor tovább fog menni, esetleg azzal zsarol meg, hogy elhagy, mert bár nagyon szeret, de nem bírja, neki szüksége van a szexre, de te ezt nem érted stb. Sajnos ez nagyon tipikus.:/

2012. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Látatlanban is megmondom,hogy csak a szexre hajt.A sírás meg puszta színészkedés,ezzel akar érzelmileg zsarolni.Most komolyan,aki tíz nap után leakar fektetni,annak vajon komolyak a szándékai?Szerintem abszolút nem.Szóval nagyon vigyázz Vele,és ne légy naiv!!!Plusz addig szállj ki a dologból,amíg nem kötődsz túlságosan Hozzá érzelmileg,különben nagyon sok csalódást fog még okozni.
2012. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nahát, most megtudtuk látatlanba, hogy csak a szexre hajt... miért a többiek mit gondoltak, hogy a város díszpolgára címre?
2012. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
46%
Szabj meg egy határiőd ha 1,5 hónapig rendbe megy minden akkor kezdőthet a dolog! ;-)
2012. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!