Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így is tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így is tetszem valakinek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Depressziós voltam,az okokat nem szeretném leírni,lényeg hogy ez kihatott az egészségemre,műtéteim is voltak,és ugye hónapokig nem tudtam sportolni,pedig előtte napi 2 órát edzettem.Híztam kb 15 kilót.Az önbecsülésem meg a padlón van,bár most már jobb,mert pszichológushoz járok.Elkezdtem sportolni,látványosan fogytam,de nem eleget.Viszont nagyon tetszik egy fiú,aki úszó és olyan teste van,mint a Gyurta Daninak :D Én is tetszek neki,de nem mutatnánk hülyén egymás mellett?Nem is tudom,miért tetszek neki,ő helyes,gyönyörű a teste és még nagyon kedves és jófej.Hogy tetszhetek akkor neki pont én?

Mondjuk nem vagyok löttyedt,mert izmos vagyok(ahogy mondtam,intenzíven sportoltam/sportolok mostmár).Nekem kb ilyen alakom van: [link]



2012. aug. 30. 15:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, ne akadj ki de arra gondoltak, hogy fiú szemmel nézve ez a lány gyönyörű, és ha tényleg ilyen az alakod, akkor nem vagy tisztában azzal, hogy mennyire szép vagy. Ha tényleg hasonlítasz erre a képen látható bombanőre, akkor szerintem teljesen érthető ha bejössz az ifjú Gyurta Daninak. És egyébként én is rengeteget sportolok, talán van egy vonzalom 2 sportos fél között, mert egyre többet látok ilyet, hogy mindkét fél sokat mozog. Ha én ismernélek, nekem is nagyon tetszenél :D Szóval csak legyen kicsit több önbizalmad, és lásd magad olyannak, amilyen vagy.
2012. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Veletek ellentétben mi fiúk nemcsak a külsőt nézzük, meg h ki mutatna jól mellettünk, szal simán tetszhetsz neki.

ezt a tizes válaszoló írta. Félreértések elkerülése végett megírom,hogy én nem feltétlen a kinézete miatt szeretem,persze az fogott meg,de most hogy megismertem,már nem a kinézete érdekel. De egyébként neked is,és mindenki másnak is köszi a válaszokat/üzeneteket :)

Igen,lehet h ez a normális alak,de mégis jobban áll barátnőmön egy nadrág,mert ő vékonyabb sokkal.

2012. aug. 30. 15:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Figyelj most volt műtéted meg minden nem volt könnyű mégis lefogytál rengeteget és az elbeszélésből rendes lány lehetsz nem egy riherongy, szal ha tetszik neked mond meg neki az a baj ezt mindig a fiúktól várják el lehet hogy szégyenlős, de te magad is írtad hogy bejössz neki szal sok sikert én szorítok. :)
2012. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem tök jól nézhetsz ki :)

19/f

2012. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!