Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz? Szerintem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz? Szerintem ez mindent elmond.

Figyelt kérdés

mit gondolsz a fiú-lány barátságról?

[link]

14L



2012. aug. 30. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pont ezt gondolom a fiú lány barátságról én is:D 24F
2012. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy nem létezik. Persze nem azt mondom, hogy nem is lehetnek "barátok", de az egyik fél mindig többet fog érezni, esetleg gondolni. Persze ez lehet igen gyenge kis érzelmecske,vonzódás (és általában ez is) amin túllehet lépni, és lehet viselkedni úgy, mint egy barát. Ha nem így lenne, szerintem a társadalom sem működne ...
2012. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem előbb,vagy utóbb valamelyik félben kialakulhat

nagyobb mértékű vonzódás a másik iránt,de azt sem mondom,hogy ennek kötelező így lennie.

Van hogy tényleg sosem alakul ki köztük semmi,mert nem akarja egyik sem,van hogy nem tudnak ellene tenni.

Mindig vannak kivételek.


Most egy kép alapján nem kell berögzülnie,hogy márpedig igazi fiú,lány barátságon alapuló kapcsolat nincs.

2012. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
abszolút egyetértek :) szerencsére (vagy sajnos?!) nekem nincsen fiú barátom :)
2012. aug. 30. 20:02
 5/13 anonim ***** válasza:

És a lány,meleg fiú közti barátság?

Na ott szerintem nem áll fenn ez a veszély.

2012. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
dehogynem, a lány simán beleszerethet a fiúba. max akkor nem ha, mindketten homoszexuálisak.
2012. aug. 30. 20:08
 7/13 anonim ***** válasza:
hmm,nemminden esetben van ez igy.nekem pl 10barátomból 8fiu,mégse ezvan:) 15/L
2012. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem tudhatod biztosan, mit éreznek :) nem akarlak meghazudtolni, csak ez is lehetséges :)
2012. aug. 30. 20:10
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet ilyesmiről szó ,félkövér dőlt és aláhúzott (ritka eset)!! barátomnak is van több lány barátja és csak barátságról van szó másról nincsen ha lenne elmondaná 100%
2012. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igen,nemtudhatom,hogy mit éreznem,de valahogy mindig is jobban kijöttem a fiúkkal mint alányokkal,ezmiatt alig van lány barátom:D Pedig aztmondják,h belsőleg jobban fiús vagyok,külsőleg meg 100százalékosan csajos:D15/L
2012. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!