Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz? Szerintem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz? Szerintem ez mindent elmond.

Figyelt kérdés

mit gondolsz a fiú-lány barátságról?

[link]

14L



2012. aug. 30. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem vannak lány barátaim, az egyikkel beleestünk abba a hibába, hogy összejöttünk, nem lett jó vége, a barátságnak azóta annyi. A másik lány barátommal viszont már kb. 4 éve beszélünk rendszeresen, lett volna már rá alkalom, hogy komolyabb dolgok történjenek, pl. buli után nem épp józanon egy ágyban kellett aludnunk, mert úgy volt hely, de egyikünk sem kezdeményezett vagy ilyesmi, csak dumáltunk, hülyültünk, aztán kész. 22/F
2012. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
én nem azt mondom hogy nem létezik, csak nagyon ritka.
2012. aug. 30. 20:15
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Van fiú lány közti barátság,de csak 6-8 évvel a heves szexelések ideje után. Amikor az lecseng, és már tényleg egyik sem akar semmit a másiktól, nagyon mély barátság tud fönnmaradni. Tapasztalat:-)
2012. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!