Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szoktak "komoly"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szoktak "komoly" témákról beszélgetni egymás közt?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok,és meg merem kockáztatni,hogy kicsit érettebb vagyok korosztályom bulizós-cigizős részénél.Elég sokrétű az érdeklődési köröm,rengeteget olvasok.Jó környéken lakok,vannak hasonlóan olvasott barátaim.Amikor találkozunk,természetesen beszélünk csajokról ,filmekről is stb.,de olyan témák is előjönnek mint pl. haditechnika valamint egyéb technológia(autóktól az űrhajózáson át,egészen a nanotechnológiáig minden téren),történelem és különféle eseményei,sportok,harcművészetek,alapszintű politikai és vallási kérdések,zene,élővilág és még nagyon sok minden...ebből nagyon érdekes,akár több órás beszélgetések is lehetnek.(nem csak okoskodunk,hanem azt osztjuk meg a másikkal amit biztosan tudunk) De lányokkal sose beszélgettem még ilyenekről,nem is hallottam még ilyen témákról beszélgetni a lányokat,pedig elvileg ők az érettebbek,és elég sokat is ismerek.Az összes téma amit eddig lányoktól hallottam,azok a pasik,sztárok,egymás magánélete,buli,szépítkezés,esetleg pár könyv,film,zene..ők nem szoktak komolyabb dolgokról beszélgetni?(próbáltam már velük,de abszolút semmi..és nem vagyok dagadt könyvmoly,magas,izmos fiú vagyok,mielőtt valaki belém kötne) Érdekelnének a véleményeitek.16/F

2012. aug. 30. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha jobban belegondolok én ilyesmi témákról eddig leginkább fiúkkal beszélgettem.Szoktunk a barátnőimmel is,de jóval kevesebbszer,mint egy sráccal.

21l

2012. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor leereszkedem értelmileg, szal hülyülünk..és inkább nálam idősebbekkel beszélek..pláne a pappal, jó kis valláskritikát tolok, pedig egyházi suliba járok..aztán a fizikatanárommal vitázgatunk pár elméletről..nem veszekedés, vita, remélem értitek miért írom le...

emellett idősebbekkel megbeszéljük az élet nagy dolgait..de kb engem minden érdekel..politika, sport, vallás, emberi kapcsolatok, tudományok, történelem, irodalom...szóval van ilyen lány is, csak nekem fiúismerőseim voltak/vannak, akik lehetett ezekről dumálni, és eszmét cserélni

18/L

2012. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a komoly téma:D engem pl nem érdekel a haditechnika...és akkor én most éretlen vagyok? egyébként nem tartanád furcsának a ha két csinos lány a magfúzióról beszélne?:D
2012. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Rat Poison ***** válasza:
100%
Ne kössünk már mindent a nemhez, könyörgöm! Éppúgy elenyésző az ilyen típusú fiúk száma, mint a lányoké. Környezetemben alig akad egy-egy filozofálásra alkalmas partnerem, s nem azért, mert akkora a nőtöbblet errefelé. A többséget untatja az egész és ezt gyönyörűen ki is nyilvánítják irányomba. Bibések, porzósok egyaránt.
2012. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
a te korodba lévő lányokkal nem nagyon tucc ilyenekről beszélned másról kell velük kevés az olyan aki azokról is beszél mint te
2012. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Mókusgyilkos ***** válasza:

3: igazad van :D ált. nem teng túl bennük az intelligencia szóval furcsa lenne.


pasi létemre én is teszek a haditechnikára autókra sportra stb stb.

ellenben az ember mint "képződmény" érdekes anatómia pszichológia vallás [v is inkább annak átkozása :D]

a különböző "izmusok" zene ált. a humánabb témák.

2012. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már konvoláltam súlyfüggvényt lánnyal, úgyhogy vannak.
2012. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A nap poénja a kérdésed! Férfiakkal is csak akkor ha a férfi irányítja a beszélgetést.
2012. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

főleg olyanokkal nem fogsz, akik írni sem tudnak..

nem elírás, baz*dmeg az TUDSZ...az ilyen úgy felb*sz

2012. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
A lányok általában nem szoktak komoly témákról beszélgetni, elég szűklátókörűek. Tisztelet a kivételnek!
2012. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!