Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szoktak "komoly"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szoktak "komoly" témákról beszélgetni egymás közt?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok,és meg merem kockáztatni,hogy kicsit érettebb vagyok korosztályom bulizós-cigizős részénél.Elég sokrétű az érdeklődési köröm,rengeteget olvasok.Jó környéken lakok,vannak hasonlóan olvasott barátaim.Amikor találkozunk,természetesen beszélünk csajokról ,filmekről is stb.,de olyan témák is előjönnek mint pl. haditechnika valamint egyéb technológia(autóktól az űrhajózáson át,egészen a nanotechnológiáig minden téren),történelem és különféle eseményei,sportok,harcművészetek,alapszintű politikai és vallási kérdések,zene,élővilág és még nagyon sok minden...ebből nagyon érdekes,akár több órás beszélgetések is lehetnek.(nem csak okoskodunk,hanem azt osztjuk meg a másikkal amit biztosan tudunk) De lányokkal sose beszélgettem még ilyenekről,nem is hallottam még ilyen témákról beszélgetni a lányokat,pedig elvileg ők az érettebbek,és elég sokat is ismerek.Az összes téma amit eddig lányoktól hallottam,azok a pasik,sztárok,egymás magánélete,buli,szépítkezés,esetleg pár könyv,film,zene..ők nem szoktak komolyabb dolgokról beszélgetni?(próbáltam már velük,de abszolút semmi..és nem vagyok dagadt könyvmoly,magas,izmos fiú vagyok,mielőtt valaki belém kötne) Érdekelnének a véleményeitek.16/F

2012. aug. 30. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerettem mindig is a komolyabb témákat, de annak idején (tíz év van köztünk) a saját korosztályomból nemtől függetlenül nem, vagy csak kevés emberrel tudtam ilyenekről beszélgetni. Idősebbekkel már igen.


26/N

2012. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én a barátnőmmel bármiről tudok beszélgetni. Legyen az komolyabb, vagy éppen csajosabb téma. 19/L
2012. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmmel igen, szoktam beszélni komoly témákról, viszont ezt csak ketten. Társaságban lehet rólunk se mondanád meg, hogy van valamennyi eszünk is, mert mi is visítozunk, röhögünk meg általános témákat beszélünk ki akkor. Ettől függetlenül ugyanúgy képesek vagyunk mélyebbre is látni, csak erre az emberek 90%-a nem vevő, tehát megtartjuk egymásnak. Bár fizikai témáról velem se lehet beszélgetni, mert távol áll tőlem ez a dolog, de gondolom nem is erre irányult a kérdés.
2012. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

A saját korosztályodtól ne sokat várj, bár én 16 évesen sem szerettem annyira az általad felsorolt úgymond komolytalan témákat.

Ez nem attól függ, hogy milyen nemű az illető, hanem hogy hány éves, milyen környezetben nevelkedett, agyilag mennyire érett stb. Elég szexista és igazságtalan dolog gyakorlatilag lehülyézni az összes lányt.

2012. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Csupán a tapasztalataimra épìtettem.Nem azt mondtam,hogy hülyék,csak ritkán komolyak..
2012. aug. 30. 22:33
 16/19 anonim ***** válasza:

" Elég szexista és igazságtalan dolog gyakorlatilag lehülyézni az összes lányt."


Ebben teljesen igazad van, bár gondolom, hogy azért alakult ki ez a vélemény, mert a lányok sem ezt az oldalukat mutogatják a fiúknak. Hogy miért? Mert a fiúk sem túlságosan vevők komolyabb témákra lányok társaságában.

2012. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

figyelj, én 15 éves lány vagyok. a korosztályom, sőt az érettebb lányok sem fogékonyak erre, ígyhát ilyenekről nem szoktam velük beszélgetni. viszont a fizikatanárommal egy busszal járok év közben. egyszer kérdeztem tőle valamilyen fénnyel kapcsolatos kérdést, aminek két része volt: egy alap dolog, meg egy bonyolultabb. a tanáromon már láttam, hogy az alapjától akarja elkezdeni magyarázni,én meg azt tudtam, el akartam kerülni az időhúzást az alpdologgal, így gyorsan a szavába vágtam, és elmondtam neki részletesen és hadarva az alapdolgot, és ahogy befejeztem ő csak nézett, és megkérdezte, hogy nem akarok-e fizikát tanulni a jövőben... :D

(utána persze elmagyarázta, amit kérdeztem) azért írtam le így, mert már nem emlékszek arra, amit kérdeztem, csak ezekre... bár a haditechnikáról én sem nagyon tudnék beszélgetni, esetleg ha valaki elmondaná a véleményét, és ez alapján tudnék alkotni én is véleményt... :)

2012. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
előző vagyok, azt hiszem,hogy szivárvánnyal kapcsolatos témáról beszéltünk akkor.
2012. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én 13/L vagyok, és én szívesen beszélgetek ilyenekről, de nem minden barátnőm fogékony rá. Vannak nálam 2 évvel idősebb barátaim (egy fiú és egy lány), és velük nagyon sok ilyen "komoly" témát meg tudok tárgyalni.
2012. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!