Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira kiábrándultam a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira kiábrándultam a mai lányokból! Van más is így ezzel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen jellemre kis aljasak, aki meg rendes, normális az már foglalt. Na meg mindegyiknek a külső, menő ruházat meg vagyon számít. Ha egy fiú szegény, nem is szép csak átlagos külsőre, akkor esélytelen a mai lányoknál. Eddig, akiknek bejöttem külsőre, azok is csak a külsőm miatt tapadtak rám. Annyira felszínesek ezek a lányok, miért nem tudják szeretni az embert úgy, aki a külseje nélkül is. Amikor rendes, jó fiú voltam le sem sz@rtak. Most meg, hogy pimaszabb, lesz@rlak stílusban nyomom már is jobban tapadnak rám. Szóval igen is rossz fiúnak jó lenni, én is azt tapasztaltam. NIncs értelme az érzelmeknek, a szerelemnek, mert ezek a mai lányok nem hálálják meg, hanem helyette csak megcsalnak, kihasználnak, ha túl jó vagy velük. Sajnos. Miért nincs olyan lány, akinek az érzelmek, szeretet, többet jelent, mint a külsőségek vagy a vagyon? Kiábrándítóak ezek a mai lányok, emiatt már nem is érdekelnek. KOmolyan azt érzem, hogy egy prostiban is több tisztelet van, ő legalább tisztességesen elmondja, hogy mit miért és nincs ez a sunyiskodás, álszent viselkedés.

2012. aug. 31. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Elmondom neked, hogy születnek a mai lányok.


Mint a kisgyerekek. Tisztán, érintetlenül. Aztán felnőnek, és jönnek a pasik.

Először nem számít annyit a külső a pénz és hasonlók. Szerelmesek lesznek, a pasi kihasználja, megalázza őket, megcsalja és utána elgondolkoznak azon, hogy jól megszívták. Olyannak adták magukat testestől lelkestől teljesen, aki csak rájuk taposott, pedig szerették annak ellenére, hogy nem volt se pénze se kocsija, se háza, nem vett nekik ajándékot és nem volt olyan húú de nagyon jóképű sem.

Aztán jön még egy ilyen és így tovább. Az ember lánya ilyenkor átértékel, változtat az értékrendjén.

Előtérbe kerül az önzés, a pénz a külső...


Így romlanak el a kedves, aranyos lányok, akiket lehet te is keresel. Ahogy észrevettem a férfiaknál detto ugyan ez a helyzet.:)

2012. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

ha szerinted minden lány ilyen akkor legyél bu.i, vagy menj prostihoz -.-

miért kell minden nap 623 ilyen kérdést feltenni?

nyilván nem minden lány ilyen, igen elismerem, hogy vannak ilyen lányok, de NEM MIND ILYEN. pont annyi ilyen lány van mint amennyi ilyen fiú!!! most meglepődtél ugye? nem csak a nők ilyenek hanem bizony a férfiak közt is előfordul! és én mégsem siránkozom ezen hanem továbblépek és élem az életem, nem nyavalygok!! javaslom tedd te is ezt!!

2012. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

"már is jobban tapadnak rám" akor meg ne itt sírjál!!!

jah és NE ÁLTALÁNOSÍTS! Igenis ebben a korosztályban is vannak még rendes lányok (akik mellette még szépek is).

Már nagyon elegem van ezekből a 12-13 évesekből akik állandóan gyk-n sírnak. na peace

16F

2012. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert nehogy azt mond már hogy neked nem számít a külső. Biztos vannak normális lányok csak gondolom ők meg neked nem tetszenek. Mert nyilván neked is a csinibabák meg kitudja milyen lányok tetszenek. Hát akkor ne csodálkozz. Másrészt egy normális lány nem nagyon fog egy "rosszfiúval" összeállni.
2012. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Én megismertem egy lányt.Elég jómódú családja van.Amikor megismerkedtünk ezt nem tudtam.Ép a napi edzésről mentem haza amikor találkoztunk.Elérhetőség stb... majd facen láttam milyen helyeken jártak.Hát görcsbe szorult a gyomrom.

Én ezt nem tudom megadni neki :( Na mindegy eléggé érdeklődött,így elmentünk randira.Elvittem egy szép étterembe.(2 heti keresetem ment rá)Jól éreztük magunkat.

Haza kísértem,és amikor a házukat megláttam.meg a rokonait.Sajnos olyat tettem amit nem értek ma sem.Megmondtam neki,hogy ez nem működhet.Én nem érezném jól magam abban a környezetben.Nem ehhez szoktam,én nem tudnám megadni ezeket neki.Megköszöntem a randit.Mondtam örültem neki,hogy találkoztunk.Majd elköszöntem tőle és elmentem.Ő utána keresett,és lényegesebben taglaltam a dolgot neki :(

Azért írtam le neked,mert vannak még olyan lányok akiknek nem csak azok a tulajdonságok jönnek be amiket írtál.Én átlagos arcú vagyok.Sportos erős testalkatú.

De én nem éreztem volna jól magam abban a környezetben.

Vannak kivételek

F19

2012. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem ábrándultam ki belőlük, mert általában tapadnak rám, csak én meg hamar megunom őket:D 24F
2012. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tini vagy még, akkor ne aggódj, a lányok majd kinövik ezt. Legalábbis valamennyien. Mert ilyenkor a barátnők viszik egymást a hülyeségbe és az is olyan lesz, aki egyébként normális lenne. De majd ha külön mennek, egyetemre kerülnek, dolgoznak és nem befolyásolják egymást, akkor lehet, hogy rendesek lesznek. Ha idősebb vagy, akkor próbálj már körben ismerkedni, mert vannak rendes lányok is, hidd el. Akár interneten is próbálkozhatsz vagy keress valami hobbit akrámit, ahol új társaságba kerülhetsz. Hajrá! ;) :)
2012. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek veled, kedves kérdező!
2012. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon bírom, amikor a fiúk sírnak, hogy minden lány ringyó, de megdugni azért jó őket ;)


A felszínességről meg a külsőségről annyit, hogy a férfiak ugyanannyira felszínesek, és ugyanannyit adnak a külsőségekre, mint a lányok. Erre remek példa pl. a kövér-duci-molett kontra vékony-karcsú-sovány lányok kérdésköre.

2012. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy nem tudod kinyitni a szemed, vannak akik rendesek, normálisak, nem számít nekik a külső és a ruházat, szarják le a szegénységet!

Vannak akiknek csak a belső fontos, én azt vallom, hogy a csúnya külsőt egy szép belső csodálatossá tudja tenni.

Én olyan vagyok akinek fontos az érzelem, szerelem, törődés, érintés és nem érdekel a pénz. Csak az, hogy milyen ember az, akit szeretek, nem az, hogy ki ő és hogy hogy néz ki. Az ember nem azért szeret a másikba, mert helyes, mert sok a pénze, stb stb. Hanem azért mert az az ember AZ és kész.

A legszebb dolog az, mikor nem tudod miért szereted a másikat!

Ne add fel. Vannak ilyen lányok hidd el, én is és még sok más!

2012. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!