Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ekkor férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ekkor férfiak?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy nő, akivel jóban kezdtek lenni, sokat beszélgettek, de a nő közli, nem ismerhet meg, majd telik az idő és közli, hogy fontos vagy neki, de ne keresd. Jobb lesz úgy.
2012. aug. 31. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Férjnél van..ezen a sztorin már túl vagyok.
2012. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem őrült, férjnél sincs. :D
2012. aug. 31. 23:09
 13/16 anonim ***** válasza:

Három opció merülhet fel:

1. Csak szórakozik veled

2. (Komoly) kapcsolata van

3 Szimplán idióta.

2012. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Melyik a sanszosabb??
2012. aug. 31. 23:11
 15/16 anonim ***** válasza:

Fognám a fejemet hogy mégegy idióta nő, és megint melózhatok hogy legalább megdughassam. Biztos ez is azthiszi magáról hogy milyen jól döntött pedig baromság a logikája, és fárasztó lesz elmagyarázni neki hogy rosszul gondolja mellesleg valószínű hogy meg sem tudom majd teljesen győzni mert az ilyen felfogású nők nagyon egoisták és nem győzhetőek meg logikával mint más értelmes élőlények!

27F

2012. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem ismerhet meg Téged, nem igazán értem, de a legvalószínűbbnek azt gondolom, hogy barátként rendben vagy nála, de nem vagy az esete, és nem szeretne megbántani azzal, hogy szimplán elküld, ezért ilyeneket hoz elő, hogy nem ismerhet meg, meg jobb lesz úgy. Ez tipikus.
2012. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!