Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolnátok egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Most az öltözködésre gondolok konkrétan:

- Louis Vuitton nadrág,óra

- Gucci öv,csizma

- Chanel napszemüveg,karkötő

- Guess notebooktáska

- Bershka szoknya

- Tally Weijl felső

- Louis Vuitton diamond edition mobil


Szóval rí róla a pénz,a márka.

Szerintetek ez túl SOK?


2011. dec. 6. 18:19
1 2 3 4
 1/38 szamóca.. ***** válasza:
88%

nadrágra szoknya?:D


én lány vagyok de hát pofátlanul midnehova beírkálok: nekem az jut eszembe hogy rászakadt a józsefvárosi paic:D

2011. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném feleségül!:D
2011. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Igen.


És erről:


Kínai nadrág, turis felső. Nulla ékszer. De azért nem úgy néz ki, mint egy csóró.


Lehet, hogy "gazdagabb", mint akit te fent leírtál.

2011. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Mellbőség??????
2011. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Az őszintét nem íírhatom le, mert kibannolnának érte, de azt elmondhatom, hogy nem a ruha teszi az embert..

Nekem csupán a pénze miatt senki nem ad jó véleményt, azért tenni is kell!

2011. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nem, most konkrétan így ruhadarabokra gondoltam, nem egy ruha összeállításra.
2011. dec. 6. 18:22
 7/38 anonim ***** válasza:

P.csamárkák (: Kell a halálnak ilyen anyagias liba. Ha mind lottón nyerte, az más, de hát erre nem sok esély van...


Amúgy rühellem a márkákat és a velük való felvágást.

2011. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Csak azt vettem észre, hogy mióta márkásabb ruhákat hordok(nem önszántamból,ajándékba kapok ilyen cuccokat)azóta sokkal több lány igyekszik velem barátkozni,és a férfiak is kedvesebbek..
2011. dec. 6. 18:24
 9/38 anonim ***** válasza:
Hogy van pénze a szüleinek. És? Lehet jó fej is meg f.asz fej is ettől még. Kiderül, ha megismerem.
2011. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
azt gondolnám h a segélyből beszabadult a józsefvárosi piacra és mint a hülyegyerek, mikor először felfedezi h a kukijával nemcsak pisilni lehet hanem verni is, a csaj is rájött h meglehet mindent olcsón venni, és nem csak nézegetni kell a ruhákat ott kin XDXD
2011. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!