Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

most őszintén le tudom írni amit érzek, és amir evágyom, ma volt egy kis összejövetel nálunk, ittunk egy kicsit tesómékkal, lehet a bennem maradt alkohol miatt tudok végre felszabadult lenni, hogy feltegyem ezt a kérdést, mert alapból nem vagyok ilyen őszinte, ne nevessetek ki. A segítségeteket várom.

19éves lány vagyok,az unokabátyámnak van egy haverja, akivel régen üzengettünk egymásnak, s bár bejöttem képről a srácnak sose volt köztünk semmi, nem is találkoztunk :D

Sőt chaten se dumáltam vele nagyon :) Mindennek már több éve. De a mai napig szeretném megismerni a fiút.

Unokabátyám tuti nem ellenezné, de fogalalmam sincs mit tegyek, ilyen esetben:


1.) sose találkoztunk a sráccal, de szeretném megismerni

2.) legszivesebben dumálnék vele élőben, és ha bejön (bocs) de életemben először spontán megcsókolnám

3.)multkor ismét üzent nekem a srác uncsitesómon keresztül, de akkor még volt barátom

4.) a srácnak nincs senkije

5.) a srác ismerősöm fbn, de sose lájkolt, max 1-2 alkalommal,de nem irt rám

6.) a mai napig bejön képről

7.) nekem sincs senkim most

8.) nem vagyok r*banc, csak erre régóta vágyok, hogy legalább lássam.

9.) mondtam uncsitesómnak h ha elkezd ismét suliba járni egyik d.u. üljünk össze többen (belement) és hivja a haverjait (a srácot is) de szerintem uncsitesóm ugyis elfelejti mondani nekik

10.) sose szoktam kezdeményezni, és nem akarok nyomulósnak tünni és nem akarom hogy a srác azt higgye bejön nekem:)


mit tegyek???


2012. szept. 1. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:

tudom ez buta tinis kérdésnek tünik, de van egy videójuk amin közösen szerepelne uncsibátyámmal, és nem tudom mit jött rám ma vagy 10x néztem meg a srác miatt. :S

miért csinálom ezt, bediliztem, ez beteg???:SS

2012. szept. 1. 21:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván bejön neked a srác, nem bediliztél.

1. Írj rá.

2. Szerintem elég rossz ötlet lenne csak úgy lekapni...

3, 4, 5. A lájkolás max. 12 éveseknek számít. Írj rá te. Pláne, ha barátod volt, érthető, hogy nem akart rádírni.


Szóval szerintem kezdeményezz te óvatosan.

2012. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jó nem az lenne hogy odamegyek "szija x,y vagyok, most lesmárollak" :) csak tudod megtenném, de sose voltam az a tapadós csaj, kevés az önbizalmam

fb-n az van kint neki hogy egyedülálló, nem tudom van-e csaja, szerintem nincs.

mit irhatnék neki? vajon még mindig bejövök neki?

2012. szept. 1. 22:01
 4/6 A kérdező kommentje:

tegnap este eygütt voltam uncsitesómmal , görkoriztunk :)) meg dumáltunk és azon kaptam magam hogy a srácról kérdezgettem utólag tök ciki :SSS ugy viselkedek mint egy kislány

de ő meg dicsérte előttem, hogy már többször kiállt mellette a srác,nem olyan rossz mint amilyen a híre,belevaló, szerinte tök jó fej stb. minek dicsérte ennyire???:DD

2012. szept. 1. 22:04
 5/6 A kérdező kommentje:
gratula hogy valakit ismeretlenül ilyen szépen minősitesz... rajtad kivül mások (priviben irok)megértették, lehet te vagy a buta...:D
2012. szept. 1. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:
igazad van, talán kissé túloztam
2012. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!