Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyávaság azért nem belekezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyávaság azért nem belekezdeni egy kapcsolatba hogy ne érjen csalódás?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bizony az... Én is pont ebben a cipőben járok... :\



22F

2012. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, de ha meg sem probálod akkor boldog sem lehetsz soha, sajnos kockáztatni kell a csalódást szerintem megéri.. és mindig talpra kell állni ettől leszel erős, nem attól hogy feladod..
2012. szept. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gyávaság hanem ostobaság és zéró logika van benne.Vagy akkor soha nem lesz párkapcsolatod mert mindig fosni fogsz tőle.
2012. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezdjél csak bele.Legfeljebb szenvedsz egy kicsit ha végét ér.Hát ez ilyen...De ha el se kezded,sose lesz senkid.Aztán lehet megtalálod életed párját és vége se lesz.(:
2012. szept. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Örökre így akarod csinálni?

Ha nem, ideje elkezdened.

2012. szept. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem, ha úgy indul, hogy kétségek vannak akkor jobb ha bele sem kezdenek. Ahol ott a szerelem, nem merül fel ez a lehetőség.


21/N

2012. szept. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem tobbszor lehetett volna kapcsolatom, de annak ellenere, hogy gyakorlatilag szerelmet vallottak nekem, en a sajat felelmeim, gatlasaim, ketsegeim, onbizalomhianyom miatt meghatraltam, mert feltem, hogy csalodast okozok es en is csak sebeket fogok szerezni.


Belatom, hogy gyava voltam, idiotan es toketeletesen ferfiatlanul viselkedtem, es ahelyett hogy szembeneztem volna a felelmekkel, inkabb megfutamodtam.


Ha persze arrol van szo, hogy egy adott emberrel kapcsolatban nem vagy biztos abban, hogy mukodne a kapcsolat, akkor nem feltetlenul kell beleugrani, varhatsz es ismerkedhetsz masokkal is, akikkel esetleg jobban osszeillenetek.

Ha viszont arrol van szo, hogy eleve elzarkozol az emberek es a kapcsolatok elol a felelmeid miatt, akkor ossze kell szedned magad es bele kell kezdened, kulonben a lehetosegek es az egesz elet gozerovel fog elrobogni melletted.

2012. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. A másik is kockáztat, nemcsak te.
2013. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!