Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Miért nem kellek neki?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, eddig álmodni sem mertem volna rá, hogy valakinek bejönnék. Még sosem voltam szerelmes, és most igazán az vagyok, de mellékesen hozzátenném, hogy elég naiv is. Ezért mindig szívtam, most is szívok. Nincs túl sok önbizalmam, így amikor egy srác, aki nekem már egy ideje bejön, illetve tényleg szerelmes vagyok belé, megcsókolt, én voltam a világon a legboldogabb. Nagyon rám nyomult, ami még nem is zavart, hiszen vágyom rá, de mint pasinak. De azt mondta, hogy nem. Hogy nem lehet, nem beszélhetek róla a barátaimnak. Mi nem vagyunk együtt, csak néha smárolunk. Meg ő mást is szeretne. De ezen kívül meg azt akarja, hogy nekem is jó legyen. Mondta, hogy ha bármi baj van, szóljak. Nem találkoztam vele, nem is akarok vele beszélni, mert szerintem ez nagy bunkóság, de még mindig szerelmes vagyok belé, és nem fog elmúlni egyhamar. Minden reggel vele megyek suliba a buszon, és most ezek után mégis hogy nézzek a szemébe? Azt hittem kellek neki, de nem. Vagy igen? Vagy most mi ez?
2012. szept. 2. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

En tudom mit erzel, voltam hasonlo helyzetben, de semmikep se alazkodj meg elotte. Mert te nem azt erdemled, hogy kihasznaljon, nem egy targy vagy, akit kedve szerint vesz elo egy smarolasra vagy akar elbolondit es szexbe is belevisz. Most nehez, en is igy voltam vele, de kis ido mulva sajat magadon fogsz csodalkozni, hogy egyaltalan mi volt a fejedben, hogy egy ilyen sz@r alakak miatt szomorkodtal.

Meg csak 16 vagy, megerdemled, hogy igazan szeressenek es ne egy targy legyel, ugyhogy sztem hagyd ot, ne merj engedelmeskedni neki.

2012. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszolóval értek egyet.

A leírásod alapján csak szexre kellesz a srácnak, de ne menj bele bármennyire nehéz is. Legyen önbecsülésed. Nehéz lesz, de idővel tovább tudsz majd lépni és találsz magadnak egy olyan fiút, aki megbecsül és szeret.

2012. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Vagyis én nem vagyok szerelmes, csak szórakozunk egymással, de szex nem lesz, bár ő akarna, én azt csak olyannal csinálom, akit szeretek. Annyit tudok mondani, hogy ne menj bele semmi komolyabba.

18l

2012. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!