Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevésnek érzem magam. Van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésnek érzem magam. Van rá megoldás? 21L

Figyelt kérdés

Külsőleg átlagos vagyok, talán az átlagtól kcisit jobb. Igyekszem a legjobbat kihozni magamból. Az alakom elég jó, foglalkozom a külsőmmel.

Belsőleg elég különcnek érzem magam. Mindenkivel kedves vagyok, megértő, magamat viszont folyton másokhoz hasonlítom. Nem tudok rájönni, hogy mi az, amiben jó vagyok. Nincs önbizalmam, gyakran zavarbajövök, és emiatt csak még kevesebbnek érzem magam.

Úgy érzem akaratom ellenére távolságtarónak tűnök, és mivel félénk vagyok nem közelednek felém a pasik se. Nem is volt még barátom sose. Úgy érzem félnek tőlem az emberek. Hogyan lehet ezen változatani? Már teljesen magamba zuhantam, ebben a magányban.


2012. szept. 2. 15:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A 4-eske egyáltalán nem követendő példa! Csak talált egy lúzert, aki nem képes felszedni egy csajt sem, és most örül, hogy az ölébe pottyant egy ilyen lóf*szul kinéző ingyen k*rva, akit kúrogathat.

Egy igazi pasi maga szedi fel a csajt aki tetszik neki, és az ilyen nyomulós p*csákat elküldi ahova valók!

2012. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

rettenetesen magamra ismertem :(

Hol laksz?

20/f

2012. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!