Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak tetszenek még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tetszenek még az átlagos, természetes, aranyos lányok?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és nem értem a mai világot.

A fiúknak tényleg azok a lányok kellenek,akiken több kiló smink van,éjjel-nappal maggasrkút hordó,cicit kidobós lányok kellenek,akiket megkapnak 2 perc alatt ?

Azokkal a lányokkal mi lesz,akik aranyos,szépek,természetesek ?

Ők már nem kellenek senkinek ?


2012. szept. 2. 18:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Evidens, hogy csak az ilyen lányok kellenek (az értelmes fajtának), a lányok mégis kérdezik, hogy hogyan lehet elcsábítani egy pasit, ilyenkor mennek le ribancba. Aztán csodálkoznak, hogy úgy kezelik őket és mi vagyunk szemetek. Oké van egy rakás pasi aki alapból kretén elismerem, de általánosságban az aranyos lányok az ideálisak. Nem is értem, miért fogalmazódik meg ez a kérdés egy nőben. A férfiak úgy kezdeményeznek illetve "hódítanak" ahogyan a nő viselkedik. Azt kapod amit adsz. Ez mondjuk mindenre igaz.
2012. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Mókusgyilkos ***** válasza:
8: az átlagos nem feltétlenül jelenti azt h van vmi lelki defektusa amit helyre kell rakni. mondjuk ha kicsit vonz a pszichológia akkor még jól is jön az ilyen csaj :D sztem érdekesek.
2012. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy női vélemény...

A fiúknak koránt sem az kell, akit leírsz, de nem is így te...

Lehet sminkelni finoman, úgy, hogy szinte ne is látszódjon, hogy van, lehet nőiesen öltözni, ami nem k.urvás, nem dobja ki a melled, de elegáns, nem kell feltétlenül tíz centis tűsarkúban tipegni, de a koszttól szétmálló converse cipő sem nőies, és nem kell 2 perc alatt adni magad persze, de nagyon szexi tud lenni, ha ismerkedéskor kicsit sejtelmes vagy, elejtesz 1-1 szexis viccet, megjegyzést, hogy a pasik úgy érezzék, hogy na te egy igazán vonzó nő vagy, de nem csak úgy egy futószalagról jött tucatribi...


Mert őszintén, amíg én a kis elnyűtt farmeromban, tankcsapdás pólóban kampányoltam a természetes szépségemmel, smink nélküli natur fejjel, kb senkinek nem kellettem, max annak, akinek már mindegy volt csak nő legyen.

De amint elkezdtem egy kicsit adni magamra, nőiesen viselkedni, öltözködni de korántsem kvásan, csak ilyen szolid nőies, eleganciával, mindjárt megnőtt a népszerűségem. És természetesen olyan srácok felől, akiket én is kerestem, normális, komoly kapcsolatra vágyó épkézláb srácoktól.


Úgyhogy ha persze nem is tucatribinek, de azért egy kicsit igényesnek, nőiesnek nem árt lenni.

21L

2012. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
én szép arcúnak tartom magam,160 cm vagyok és nem vagyok csont..ezzel szemben a fiúknak az 170 feletti lányok jönnek be,akiken zörög a csont..
2012. szept. 2. 18:32
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Óvoda ez itt, vagy mi, hogy a fiúk sírnak a rendes lányok után,a lányok sírnak a rendes fiúk után? Valaki hozza már őket össze!!!
2012. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
de én hozzá nőies is vagyok és csinos
2012. szept. 2. 18:37
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szép és mégis természetes vagy, akkor biztosan kellenél nekem vagy valaki másnak (ha ezen múlna a dolog). Nagyon kevés ilyen lány van. Küldj képet, és megmondom! :)
2012. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Mókusgyilkos ***** válasza:

kérdező ez nem igaz! iszonyat sok pasi bukik az ilyen alacsonyabb csajokra. mondjuk én pont nem. én hányni tudok attól ha zörög a csont meg ha úgy néz ki mint 1 anatómia baba azt majd egyetemen mutatnak eleget nem kell még bnőn is látni :D

én 173 cm vagyok kb és igen én pont a 170esekre bukok szeretek úgy szemezni h nem áll görcsbe a nyakam :D


az alacsony lányok aranyosak meg lehetnek szexik is de nem tudom naon édesnek kell lennie ahhoz h elviseljem a görcsöt :D

2012. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
miért neked talán nem a jó pasik jönnek be?
2012. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
de igen
2012. szept. 2. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!