Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 évesén nem baj ha járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesén nem baj ha járok egy fiúval? Lent.

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és az egyik osztálytársam nagyon trtszik mondhatni szerelmes vagyok belé. Járni akár velem és én is nagyon-nagyon szeretnék de nem tudom hogy ez nem korai a jarason azt értem kezenfogva menni nem a suliba szájra puszi beszélgetni elmenni együtt szorakoni és olelkezni. Szexrol szó sincs. Amikor kozeledek hozzá akkor bizsergek és tele vagyok örömmel mikor csak ramnez egyébként szoktunk sokat dumalni meg minden. Köszi a válaszokat előre is.. ;-)
2012. szept. 4. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan hova tart ez a világ? 12 évesen még a legommal játszottam és nem semmi ilyen nem volt..Amúgy rendbenvan de csak ésszel.
2012. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
79%
Nyelvtan órára nagyobb szükséged van szerintem. :D
2012. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha nincs szex meg ilyesmi, akkor szerintem semmi baj nem lehet, érezzétek jól magatokat :D
2012. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Óóóó *-* Gyerekszerelem emlékszem még :DD Velemis ez volt

Áááwh régiszéép idők :DD

2012. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem nem baj.. nem én szopom majd meg
2012. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Haverom hetedikes korában dugta a nyolcadikos csajokat..
2012. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Így nem gáz, de idősebb fiúkkal azért még ne kezdj, ők már nem csak a kezedet akarják fogni majd :D
2012. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A mamádtol kérdezd, hogy baj-e? Ö jobban ismer, jobban meg tudja mondani. Azért elég korai. "Szexrol szó sincs.", de ölelkezni, szájrapuszi, bizsergés az van. Tudod ettöl már csak egy lépés a petting mindegyik formája, abbol meg semmi átcsuszni szexbe. Szoval korai.
2012. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy a válaszolók miért ennyire álszentek. Én 14 éves voltam, amikor összejöttem az első barátommal és 3 évig együtt voltunk. Ha ésszel csinálod, nem pedig kis tinik.rva módjára, akkor bájos és semmi gond nincs vele. Csinálhattok közös programokat, megfoghatjátok egymás kezét, adhattok egymásnak puszit, de tovább szerintem egyelőre ne menjetek.


Igaz, hogy korai, de a mai fiatalok sokkal korábban érnek!


20/L

2012. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
63%
Érnek a francokat érnek, az, h azt hiszik, h ők már nagyfiúk/lányok az nem érés.
2012. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!