Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 évesén nem baj ha járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesén nem baj ha járok egy fiúval? Lent.

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és az egyik osztálytársam nagyon trtszik mondhatni szerelmes vagyok belé. Járni akár velem és én is nagyon-nagyon szeretnék de nem tudom hogy ez nem korai a jarason azt értem kezenfogva menni nem a suliba szájra puszi beszélgetni elmenni együtt szorakoni és olelkezni. Szexrol szó sincs. Amikor kozeledek hozzá akkor bizsergek és tele vagyok örömmel mikor csak ramnez egyébként szoktunk sokat dumalni meg minden. Köszi a válaszokat előre is.. ;-)
2012. szept. 4. 18:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
utolsó válaszolóval egyetértek! :) nekem is 12 évesen volt az első barátom, most 14 vagyok és még mindig együtt vagyunk. :) de szerintem azért anyukádékkal beszéld meg, vagy az egyik hétvégén hívd el nálatok, és akkor megismerik a szüleid is. :)
2012. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!